Mimo iż małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego nie przetrwało próby czasu, to mężczyzna nieustannie utrzymuje kontakt ze swoimi córkami, które obecnie mieszkają z Martą.

Marcin Dubieniecki nie kryje dumy!

Jak informuje portal Super Express, ostatnio Marcin Dubieniecki pochwalił się sukcesem młodszej z córek! Niewątpliwie mężczyzna ma powody do radości! Jak doskonale wiemy, Martyna jest miłośnikiem jazdy konnej. Co więcej, osiąga w tej dyscyplinie niewątpliwe sukcesy!

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu, podczas zawodów konnych, które odbyły się w Sopocie, Martyna zajęła pierwsze miejsce w skokach przez przeszkody, pokonując tym samym pozostałych 40 uczestników konkursu.

Ogromny sukces Martyny!

To jednak nie koniec dobrych wieści i sukcesów dziewczynki. Jak się okazuje, córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego została powołana do kadry narodowej. Dumny tata niemal natychmiast pochwalił się tym faktem w mediach społecznościowych!

- Piękny prezent pod choinkę. Córka Martyna właśnie została powołana do Kadry Polski i mam nadzieje, ze będzie godnie reprezentować nasz Kraj na Mistrzostwach Europy w Portugalii – brzmi wpis Marcina Dubienieckiego, opublikowany na Twitterze.

Nie da się ukryć, że jest to olbrzymie osiągnięcie, w tak młodym wieku! Martyna ma bowiem zaledwie 13 lat! Rodzice mają zatem powody do dumy! Czy Marta Kaczyńska także oficjalnie pochwali się sukcesem córki?

Jak informował portal "Życie": DANTEJSKIE SCENY ROZEGRAŁY SIĘ POD JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI! STARSZA KOBIETA PRZEZ OSIEM GODZIN CZEKAŁA W KARETCE NA PRZYJĘCIE DO SZPITALA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

Portal "Życie" pisał również: ZNANA AKTORKA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ SYTUACJI. KRYSTYNA JANDA NIE UKRYWA, ŻE JEST ZANIEPOKOJONA GROŻBAMI, JAKIE OTRZYMUJE

O tym się mówi na świecie: HISTORIA TEGO PSIAKA WZRUSZY NIEJEDNEGO TWARDZIELA! SZCZENIAKOWI MUSIANO AMPUTOWAĆ ŁAPKĘ, A RODZINY NIE BYŁO STAĆ NA JEGO LECZENIE