Pewna rodzina z Essex zakupiła szczeniaka rasy Chow Chow - Gusa. Co ciekawe, dokonali oni zakupu online, a psiak został im dostarczony do drzwi przez samego hodowcę.

Bardzo smutna historia!

Szybko jednak okazało się, że coś jest nie tak ze zdrowiem pieska. Już na samym początku członkowie rodziny zapytali hodowcę o stan zdrowia szczeniaczka, jednak ten zapewnił, że wszystko jest w porządku.

Niestety, z dnia na dzień stan zdrowia psiaka mocno się pogarszał. Piesek bardzo mocno utykał na przednia łapkę. Niestety, jak podaje portal Daily Mail, rodzinę, która zdecydowała się na zakup pieska, nie było stać na tak kosztowne leczenie. Z tego powodu byli oni zmuszeni przekazać szczeniaka do Dogs Trust Basildon Rehoming Centre, gdzie udzielono pieskowi odpowiedniej pomocy.

Piesek ma amputowaną łapkę

Okazało się jednak, że problem z łapką Gusa jest na tyle poważny, że konieczna będzie jej amputacja. Od tamtej pory szczeniak przebywa w ośrodku, gdzie poddany jest specjalistycznej rehabilitacji i ma zapewnioną niezbędną opiekę medyczną.

- Spotkałem Gusa w Basildon kilka dni temu i na własne oczy zobaczyłem niesamowitą opiekę, jaką otrzymuje. Jego historia jest doskonałym przykładem tego, co robią nasze niesamowite zespoły w całym kraju każdego dnia – wyznał dyrektor generalny Dog Trust – Owen Sharp.

Obecnie piesek nie może zostać oddany do adopcji, jednak przebywa pod opieką tymczasowej rodziny zastępczej i pod ich czujnym okiem powoli wraca do zdrowia!

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: ZNANA GWIAZDA STANOWCZO SKOMENTOWAŁA POCZYNANIA TELEWIZJI POLSKIEJ. STANISŁAWA RYSTER NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH

O tym się mówi na świecie: WIADOMO JAKA KSIĘŻNA KATE JEST POZA FLESZEM KAMER. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH TYM JAKA JEST W DOMU I JAK WYGLĄDAJĄ JEJ OBOWIĄZKI