Stanisława Ryster rozwijała swoją karierę przez niemal 50 lat, jak doskonale pamiętamy, przez 30 mogliśmy oglądać kobietę jako prowadzącą teleturniej „Wielka Gra”. Jak sama przyznaje, od zawsze chciała być bardzo daleko od politycznych potyczek!

Gwiazda otwarcie mówi, co myśli!

Jak informuje portal Pomponik, zaledwie trzykrotnie podczas swojej kariery, Stanisława Ryster zdecydowała się na uznanie uwag cenzorów. Jedna ze spraw dotyczyła zmiany tematu teleturnieju, bowiem cenzor uznał, że temat nawiązujący do gadów będzie się źle kojarzył w czasie tuż przed wyborami. Gwiazda przyznaje, że kilka razy cenzorzy ocenzurowali także kilka pytań, jakie miała zadać podczas teleturnieju.

Podczas rozmowy z dziennikarzami „Gazety Wyborczej” Stanisława Ryster przyznała, że obecnie bardzo denerwuje ją brak poprawnej polszczyzny wśród dziennikarzy Telewizji Polskiej.

- Najbardziej denerwuje mnie, że w telewizji słyszę okropną polszczyznę: dykcja i błędy gramatyczne wołają o pomstę do nieba – wyznała kobieta.

Dodała także, że bardzo irytują ją wiadomości, uważa bowiem, że przedstawiane są tam informacje z innego świata, a dodatkowo przekazywane są kłamstwa.

Kobieta ma już dość!

Jak doskonale pamiętamy, Stanisława Ryster przeszła na emeryturę w 2006 roku, natomiast w 2010 roku została zaproszona do prowadzenia programu „Wielka gra na bis” w TVP Polonia. Program okazał się jednak niewypałem, a Stanisława Ryster, jak sama przyznaje, została „kopnięta w tyłek”.

Co więcej, gwiazda przyznaje, że była także proszona przez Jacka Kurskiego, aby ponownie poprowadziła program „Wielka Gra” na antenie TVP. Okazuje się jednak, że Stanisława Ryster stanowczo odmówiła!

Stanisława Ryster wyznała, że odmówiła nie tylko dlatego, że nie kibicuje obecnej partii, która rządzi w Polsce, ale także dlatego, że już na samym początku usłyszała warunki, które jej się nie spodobały. Jak wyznaje, jej zadaniem miało być odmłodzenie publiczności oraz ekspertów!

Gwiazda przyznała, że nie ma obecnie ochoty odgrywać roli „ikony i żywej legendy”, a dodatkowo jest przekonana, że obecnie nie sposób byłoby dorównać pierwotnemu formatowi programu „Wielka Gra”.

Stanisława Ryster / YouTube:  tvturniej
Stanisława Ryster / YouTube: tvturniej

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: KAROL STRASBURGER WYCIĄGNĄŁ POMOCNĄ DŁOŃ DO UCZESTNIKÓW FAMILIADY. NIESTETY, DOBRE CHĘCI NA NIC SIĘ NIE ZDAŁY