Nie da się ukryć, że mimo upływu czasu teleturniej „Familiada” od samego początku emisji cieszy się niesamowitą popularnością. Po raz pierwszy program mogliśmy oglądać już w latach 90’, a nadal przyciąga on przed ekrany niezliczone ilości widzów!

Karol Strasburger chciał pomóc!

Jak informuje portal Plotek, ostatnio podczas trwania teleturnieju miała miejsce dość nietypowa sytuacja, której chyba nikt się nie spodziewał. Karol Strasburger zadał uczestnikom pytanie, w którym mieli wskazać jakie znają rodzaje pszczelego miodu. Pytanie okazało się o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać, szczególnie dla jednej z ekip!

Na samym początku kobieta z jednej drużyny wskazała, że według niej będzie to miód wielospadowy. Prowadzący postanowił dopytać kobietę o to, jaki miód ma dokładnie na myśli. Wtedy też uczestniczka postanowiła zmienić swoją odpowiedź na „miód wielosłodowy”. Jak jednak wiemy, taki miód nie istnieje.

Wpadka za wpadką!

Kiedy na tablicy pojawiły się już takie odpowiedzi jak miód gryczany, lipowy czy też wielokwiatowy, drużyny walczyły o wygraną, którą miała im dać jednak, brakująca odpowiedź. I tutaj nie zabrakło wpadek.

Kiedy drużyna Agentów naradziła się, członkowie jednogłośnie stwierdzili, że brakującą odpowiedzią będzie „,miód z mniszka lekarskiego”. Okazało się jednak, że kapitan drużyny nie do końca wiedział, jak ma przekazać tę informację.

Na samym początku wskazał on na „miód mieszkowy”. Kiedy Karol Strasburger dał kapitanowi jeszcze jedną szansę na odpowiedź, ten zmienił swoją odpowiedź na „miód meszkowy”. Tym sposobem drużyna przegrała rywalizację, bowiem jak wiemy, ani miód meszkowy, ani mieszkowy nie istnieją.

Finalnie okazało się, że ankietowani najczęściej wskazali odpowiedź „miód akacjowy”. Niestety drużyna Agentów nie podałała zadaniu, mimo pomocy prowadzącego!

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Przypomnij sobie: KAROLINA PIECHOTA WCIELIŁA SIĘ W ROLĘ MARYLI RODOWICZ. STARSZA ARTYSTKA NIEPRZYCHYLNIE SKOMENTOWAŁA SWOJĄ NASTĘPCZYNIĘ. PADŁY MOCNE SŁOWA

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ CAŁKIEM NOWE PRZEPISY. POLACY BĘDĄ MOGLI OTRZYMAĆ MANDAT ZA JEDNĄ Z NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI. O CO CHODZI