Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla niemalże każdego miłośnika smartfonów. Już niebawem w życie wejdą całkiem nowe przepisy. Polacy będą mogli otrzymać mandat za jedną z najczęściej wykonywanych czynności. O co chodzi?

Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach niemalże każdy nieustannie używa smartfona do codziennych czynności - teraz telefon komórkowy posiadają zarówno najmłodsi, jak i najstarsi, ponieważ na nowoczesnych urządzeniach dokonać można praktycznie wszystkiego w krótkim czasie.

Telefon we współczesnym świecie pozwala wykonać naprawdę wiele czynności, poza podstawowymi, jak wykonywanie połączeń lub napisanie SMS-a, nic więc dziwnego, że wiele osób nie rozstaje się ze swoim urządzeniem mobilnym.

Niestety, tysiące Polaków używa telefonów nagminnie wtedy, kiedy nie powinni, co często powoduje niechciane skutki. O czym mowa?

Mandat za używanie telefonu na ulicy!

Już niebawem w życie wejdzie nowe prawo zakazujące używania, a nawet tylko trzymania smartfona podczas przechodzenia przez ulicę. Ponadto, nie będzie można mieć także słuchawek na uszach i innych sprzętów zaburzających koncentrację.

Mandat za to przewinienie wyniesie minimum 100 złotych.

Smartfon/ screen YT
Smartfon/ screen YT
Smartfon/ screen YT