Uwaga! Najnowsze informacje dotyczące przepowiedni na nowy, 2021 rok właśnie ujrzały światło dzienne! Co takiego czeka nas w nowym roku? Niestety, owe wizje nie są zbyt optymistyczne, ludzkość może spodziewać się najgorszego...

Jak wszyscy wiedzą, wraz z początkiem każdego nowego roku, stulecia czy tysiąclecia ludzie z całego świata zastanawiają się, co takiego wydarzy się w nadchodzącym czasie. Bardzo często nie są to nadzieje na lepsze dni, a raczej obawy, że będzie gorzej.

Wielu uczonych już niejednokrotnie przepowiadało rzekomy koniec świata, który miał być w roku 2012, potem pojawiła się wersja, że jednak w grudniu 2020 roku. Ostatnio jednak pojawiły się nowe, niepokojące wróżby - czy również okażą się nieprawdą?

Najnowsze przepowiednie na 2021 rok mrożą krew w żyłach!

Światowej klasy teolog, F. Kenton Beshore głosi, że rok 2021 będzie kluczowy dla ludzkości - jest to epicentrum apokalipsy ludzkości, która będzie trwać nieustannie aż do roku 2028 – wtedy ludzkość całkiem wyginie!

Bułgarska mistyczka zaś, Baba Wanga przepowiedziała, że w roku 2021 ludzkość podzieli sama siebie – motywem będzie wiara, co sprawi, że na całym świecie zapanują liczne waśnie i kłótnie.

Nowy Rok/ screen YT
Nowy Rok/ screen YT
Nowy Rok/ screen YT