Maciej Stuhr zamieścił w mediach społecznościowych wspaniałe fotografie przedstawiające jego rodziców. Okazja jest niebywała - małżeństwo świętuje już 50 rocznicę ślubu! Internauci są niezwykle poruszeni, mało kto zna historię ich związku! Każdy koniecznie musi ją znać - jest jak z filmu!

Rodzina Stuhrów jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych rodzin artystycznych w Polsce. Zarówno Jerzy jak i jego syn Maciej są niezwykle cenionymi i uznanymi aktorami, którzy uwielbiani są przez tysiące Polaków.

Maciej Stuhr właśnie zamieścił fotki swoich rodziców, ponieważ świętują bardzo ważny dzień - pięćdziesiątą rocznicę ślubu! To piękny staż!

Te fotki robią szał!

Poza pięknymi zdjęciami warto poznać także historię tego związku. Nie każdy bowiem wie, że para zna się... od przedszkola! Jerzy i Barbara chodzili ze sobą do jednej klasy przez niemal wszystkie lata edukacji, lecz wpadli sobie w oko dopiero na studiach.

Związek małżeński zawarli w Święta Bożego Narodzenia w roku 1971 i tak trwają przy sobie niezmiennie przez - można by rzec – całe życie! Internauci są niezmiernie poruszeni tą historią i życzą im jeszcze wielu wspólnie celebrowanych rocznic, a także składają im najszczersze gratulacje!