Najnowsze, bardzo zaskakujące informacje o jednej z najbardziej popularnych aktorek polskich ostatnich dwóch dekad. Katarzyny Cichopek szczerze opowiedziała o pracy jako prowadząca “Pytania na śniadanie”. Gwiazda stresuje się tak bardzo, że nie śpi w nocy. Fani zdziwieni!

Chyba każdy doskonale zna jedną z najbardziej uznanych aktorek polskich, Katarzynę Cichopek, która ogromną popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowym serialu „M jak Miłość”.

Od września tego roku gwiazda wraz z Maciejem Kurzajewskim dołączyli do ekipy popularnej śniadaniówki “Pytanie na śniadanie”, gdzie wcielają się w role prowadzących program.

W jednym z udzielonych wywiadów aktorka wyznała zaskakującą prawdę o sobie samej, której kompletnie nikt by się nie spodziewał!

Tak się stresuje, że nie śpi po nocach!

W udzielonym wywiadzie została zapytana o podsumowanie trzech minionych miesięcy na planie śniadaniówki. Kobieta wyznała, że jest bardzo zadowolona z pracy i uwielbia cały zespół, jednak jest jedna rzeczy, która ją trapi, a mianowicie... stres!

- Zawsze się stresuję i to już się chyba nie zmieni. Ja nie śpię w nocy. Ustawiam trzy budziki na wypadek, gdyby któryś wysiadł i nie zadzwonił. Nie ufam do końca telefonom. Budzę się co godzinę i sprawdzam. Jestem jedną z pierwszych, która przyjeżdża na plan. Lubię napić się kawy, przeczytać na spokojnie scenariusz (...) - mówi Kasia Cichopek.

Nikt nie spodziewałby się tego, że gwiazda z tak dużym stażem przebywania przed kamerami czuje jakikolwiek stres!