Pewien młody człowiek nie robi darmowych fryzur. Pracuje w popularnym salonie Scottsdale w Stanach Zjednoczonych i prowadzi swój TikTok.

Nagranie na tej platformie pokazało światu, jak zmieniło się życie jednego z bezdomnych, który zamieszkiwał ulice amerykańskich miasteczek.

Na początku mężczyzna, którego fryzjer zaprosił do salonu, wygląda na spiętego i zawstydzonego.

Ma długie włosy i zarośniętą, zaniedbaną brodę i wąsy. Fryzjer uznał, że dobrze będzie dobrze zgolić brodę i nadać wąsom schludny kształt.

Fryzjer obciął włosy bezdomnemu, screen YT
Fryzjer obciął włosy bezdomnemu, screen YT
Fryzjer obciął włosy bezdomnemu, screen YT

Mężczyzna postanowił po prostu skrócić włosy. W pierwszych sekundach jego klient czuje się nieswojo, ale wraz ze zmianą fryzury zaczyna skakać ze szczęścia.

W rekomendacjach znalazło się wideo z fryzjerem i bezdomnym. Ma ponad dwa miliony wyświetleń.

Komentatorzy poprosili fryzjera, aby raz w miesiącu zaprosił tego mężczyznę do odświeżenia fryzury. I chętnie się zgodził! Teraz życie człowieka, który zasłynął w TikTok, stanie się łatwiejsze i lepsze.

@skinny_pinny

It feels so good to help the less fortunate ❤️ #fyp #foryou #foryourpage #REMDreamCheck #ImAGhost #viral #giveback

♬ Falling - Trevor Daniel

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT