Jak informuje portal Super Express, Donald Tusk podjął decyzję o przekazaniu na licytację, która będzie odbywać się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, swojej książki „Szczerze”. Okazuje się jednak, że egzemplarz, który będzie można wylicytować jest wyjątkowy.

Wyjątkowy egzemplarz!

W swojej książce polityk opisał wydarzenia, które miały miejsce kiedy był przewodniczącym Rady Europejskiej. W „Szczerze” pojawiają się także takie postacie jak Barack Obama, Donald Trump czy Angela Merkel.

Nie ulega jednak wątpliwości, że osoba, która wylicytuje egzemplarz przekazany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wejdzie w posiadanie jedynej w swoim rodzaju książki „Szczerze’. Okazuje się bowiem, że na stronie tytułowej zamieszczony jest autograf autora, ale nie tylko!

Za ile zostanie wylicytowana książka polityka?

W książce podpisali się także tacy politycy jak: Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak – Kamysz i Borys Budka. Czy oznacza to, że Donald Tusk postanowił zjednoczyć przedstawicieli opozycji?

O swoim pomyśle polityk poinformował we wpisie, który zamieścił na Twitterze. Pod postem niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze obserwatorów. Wielu z nich pochwaliło pomysł Donalda Tuska.

- Razem w Nowy Rok”, podpisali wspólnie (i chętnie!) Władek, Szymon, Borys i Rafał. Dobry znak na te trudne święta. Zdrowia i wiary w lepszą Polskę! – brzmi post Donalda Tuska.

Jak informował portal "Życie": IRENA SANTOR NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z SAMOTNYMI ŚWIĘTAMI! GWIAZDA POSTANOWIŁA WYJECHAĆ NA WIEŚ, ABY MÓC NIECO NORMALNIEJ SPĘDZIĆ NADCHODZĄCE DNI

Przypomnij sobie: POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI W SEGREGACJI ŚMIECI. POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY. MINISTERSTWO ZAPOWIADA WEJŚCIE PRZEPISÓW W ŻYCIE W 2021 ROKU

Portal "Życie" pisał również: FANI GWIAZDY "M JAK MIŁOŚĆ" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ DECYZJI. TERESA LIPOWSKA POINFORMOWAŁA, JAK DALEJ SPĘDZI SWOJE ŻYCIE

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK UDZIELIŁA PIERWSZEGO WYWIADU PO STRACIE MĘŻA. WDOWA PO PIOTRZE WOŹNIAKU-STARAKU OPOWIEDZIAŁA O NAJTRUDNIEJSZYM CZASIE W ŻYCIU