Nie da się ukryć, że najbliższe Święta Bożego Narodzenia nie będą najlepiej przez nas wspominane w następnych latach. Wiele osób skazanych jest na spełnienie ich samotnie, z dala od rodziny i przyjaciół.

Święta inne niż wszystkie!

Jak doskonale wiemy, według obostrzeń rządu, przy świątecznym stole może zasiąść tylko 5 dodatkowych gości, oprócz domowników. Tegoroczne święta będą więc bardzo skromne.

Jak informuje portal Super Express, ze spędzeniem nadchodzących świąt w taki sposób nie może pogodzić się Irena Santor. Gwiazda dwa lata temu pożegnała swojego ukochanego – Zbigniewa Korpolewskiego. Z tego też powodu, samotne święta to dla niej tragiczne doświadczenie.

Irena Santor ma pewien plan!

Okazuje się jednak, że gwiazda postanowiła temu zaradzić i podjęła kroki, które umożliwią jej spędzenie najbliższych dni w gronie swoich bliskich. Okazuje się, że Irena Santor uda się do swoich przyjaciół, na wieś.

– Święta w moim mieszkaniu w Warszawie wiadomo jakie by były, smutne i samotne. Na szczęście spędzę je u swoich przyjaciół w domu w okolicach Warszawy. Zaopiekują się mną – wyznała gwiazda podczas rozmowy z dziennikarzami „Super Expressu”.

Co więcej, Irena Santor wyznała, że tam gdzie jedzie będzie bezpieczna, bowiem mieszka tam mało osób i szansa na zakażenie koronawirusem jest znikoma. Artystka przyznała, że w domu przyjaciół czeka już na nią piękna choinka i pyszne dania!

Irena Santor / YouTube:  Śladem Ireny Santor
Irena Santor / YouTube: Śladem Ireny Santor

Jak informował portal "Życie": CZY ZAKŁADY KOSMETYCZNE ORAZ FRYZJERSKIE BĘDĄ OTWARTE PODCZAS NARODOWEJ KWARANTANNY? JAKIE SĄ OSTATNIE DECYZJE RZĄDU

Przypomnij sobie: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

Portal "Życie" pisał również: ZNANA WOKALISTKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH UKOCHANYCH DZIECI. JAK AGNIESZKA CHYLIŃSKA RADZI SOBIE NA CO DZIEŃ

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI