Znana wokalistka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, Ryszarda, Krystyny i Estery. Piosenkarka bardzo mocno strzeże jednak prywatności swoich pociech i niechętnie publicznie zabiera głos na ich temat. Tym razem było jednak inaczej.

Agnieszka Chylińska wyjawiła prawdę, o której nikt do tej pory nie wiedział

Jak informuje portal Pikio, Agnieszka Chylińska bardzo mocno zaangażowała się w Ogólnopolski Strajk Kobiet. Niedługo po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który wywołał niemałą burzę w kraju wokalistka postanowiła wyjawił prawdę na temat jednego ze swoich dzieci. Jak się okazuje, dzieci gwiazdy są poważnie chore.

Agnieszka Chylińska wyjawiła, że dwoje jej dzieci to dzieci specjalnej troski. Gwiazda zaznaczyła, że nie przypomina sobie, aby w opiece nad potrzebującymi maluchami kiedykolwiek pomogło jej państwo.

Gwiazda podzieliła się swoim doświadczeniem

- Mnie jako mamie jest trudno na to patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowanie. A wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci. Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać – zaznaczyła gwiazda.

Co więcej, ostatnio na profilu Agnieszki Chylińskiej pojawił się list do fanów. Gwiazda wyznała w nim, że jedno z jej dzieci jest „wyjątkowe”. Zaznaczyła także, że w ostatniej rozmowie z Marcinem Prokopem, która miała dotyczyć najnowszej książki artystki, po prostu nie wytrzymała natłoku emocji związanego ze swoimi doświadczeniami jako mama i po ludzku się rozpłakała.

Jak informował portal "Życie": CZY ZAKŁADY KOSMETYCZNE ORAZ FRYZJERSKIE BĘDĄ OTWARTE PODCZAS NARODOWEJ KWARANTANNY? JAKIE SĄ OSTATNIE DECYZJE RZĄDU

Przypomnij sobie: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

Portal "Życie" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZDRADZIŁ PORUSZAJĄCĄ WIZJĘ DOTYCZĄCĄ 2021 ROKU. CZY JEGO PRZEPOWIEDNIA SIĘ SPRAWDZI? MÓWIŁ O PREZYDENTURZE! PORAŻAJĄCE SŁOWA