Jak informuje portal "Plotek", w ostatnim czasie Agnieszka Chylińska bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych nagraniami, które zdradzają, jak wygląda wnętrze jej domu. Jak mieszka uwielbiana przez fanów piosenkarka?

Agnieszka Chylińska nie boi się mówić, co myśli

Fani uwielbiają Agnieszkę Chylińską nie tylko za jej talent, ale także za bezkompromisową szczerość i otwarte mówienie tego, co naprawdę myśli. Na jej Instagramie znajdziemy dużą liczbę nagrań, w których odnosi się do ważnych społecznie tematów i bieżącej sytuacji. Ze względu na pandemię koronawirusa, zdecydowana większość z tych filmików powstaje w domu wokalistki.

Dzięki nagraniom zamieszczanym w mediach społecznościowych, możemy nie tylko poznać opinie Agnieszki Chylińskiej na różne tematy, ale także zobaczyć, jak mieszka jedna z najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej.

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Zdecydowana większość filmików nagrywana jest przez piosenkarkę w jednym pomieszczeniu. Niedawno na pustej ścianie pojawiła się duża ilość obrazków oraz ramek na zdjęcia. Poza nimi w pokoju znajduje się spore drewniane łóżko oraz biblioteczka wypełniona po brzegi książkami.

Obok łóżka piosenkarki znajdują się przybory do malowania (farby i kredki), a lewą stronę ściany zdobią dziecięce malunki. Perełką w pokoju Agnieszki Chylińskiej jest ramka z jej zdjęciem z dzieciństwa, postawiona w towarzystwie porcelanowych naczyń i książek.

Spodziewaliście się, że tak wygląda mieszkanie Agnieszki Chylińskiej?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek zdradziła sekrety "M jak miłość". Postanowiła skomentować także współpracę z kolegami z planu. Czy będą zadowoleni z jej słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Blanka Lipińska podzieliła się z fanami radosną informacją. Czy wcześniej powiedziała o wszystkim Baronowi? Wielbiciele nie kryją zaskoczenia

O tym się mówi: Konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czy minister zdrowia przedstawi nowe obostrzenia na święta? Jakie ma plany