Jak informuje portal "Pikio", dzięki roli Kingi Zduńskiej, Kasia Cichopek zyskała rozpoznawalność i popularność. W pierwotnych założeniach jej postać miała pojawić się w zaledwie kilku odcinkach "M jak miłość", jednak została na dłużej i nie tak dawno świętowała dwie dekady pracy na planie uwielbianego przez widzów serialu. Z tej okazji, aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o produkcji.

Kasia Cichopek zdradza prawdę o "M jak miłość"

Uwielbiany przez widzów serial "M jak miłość", obchodził w tym roku swoje dwudziestolecie. Jedną z aktorek, która od początku tworzy obsadę serialu jest Kasia Cichopek, wcielająca się od dwóch dekad w postać Kingi Zduńskiej. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", Cichopek zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów zza kulis.

Aktorka zdradziła, że choć pracuje na planie "M jak miłość" już dwadzieścia lat, nadal są członkowie obsady serialu, z którymi ani razu nie spotkała się na planie. Przyznała również, że ze zdecydowaną większością aktorów z ekipy łączą ją bardzo ciepłe relacje i uważa ich za "fantastycznych".

Jak to możliwe, że wciąż jeszcze są aktorzy, z którymi Cichopek nie grała? Wyjaśniła, że w momencie, kiedy nagrywane są sceny dotyczące jej wątki, aktorzy nie mający z nim nic wspólnego mają wolne i na odwrót. Jedyną okazją do spotkań ze wszystkimi są bankiety, jednak i te z powodu epidemii koronawirusa obecnie się nie odbywają.

Najwięksi fani Kasi Cichopek

Choć Kasia Cichopek może pochwaliś się całkiem sporym gronem wiernych fanów, to niezmiennie od lat, jej największą fanką jest babcia. Jak podkreśliła Cichopek, babacia nie tylko śledzi jej serialowe losy, ale także ogląda "Pytanie na śniadanie", kiedy pojawia się w nim jej wnuczka.

Jak się okazuje, babcia Kasi zawsze ma dla niej jedną radę. Jaką? "Kasieńko czesz się do góry. Nieładnie wyglądają włosy jak tak wiszą", zdarza się, że prosi by je przynajmniej podkręciła - to jedyna rada, jaką babcia ma dla swojej wnuczki.

Zaskoczyły was wyznania Kasi Cichopek?

To też może cię zaiteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan o cieniach rodzicielstwa. Zdradziła, jaki ma problem z jednym ze swoich synów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkie ostrzeżenie dla rodziców! Lekarze pokazują mocne zdjęcia. Połknięcie tych przedmiotów przez dzieci może zakończyć się naprawdę źle

O tym się mówi: Konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czy minister zdrowia przedstawi nowe obostrzenia na święta? Jakie ma plany