Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Super Express", Blanka Lipińska postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami radosną nowiną. Zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszyscy zastanawiają się, czy wcześniej powiedziała o tym Baronowi? Czy dowie się o wszystkim z sieci?

Krócej niż 365 dni

Autorka "365 dni", ma za sobą dość krótki, ale bardzo intensywny związek z Aleksandrem Baronem. Z doniesień medialnych wynika, że związek pary zakończył się ostatecznie po powrocie Blanki Lipińskiej w wakacji w Egipcie, na które miała wybrać się wspólnie z ukochanym.

Portal "Pudelek" donosił, że na liście pasażerów lotu do Hurgady była nie tylko Blanka Lipińska, ale również Baron, który jednak ostatecznie nie pojawił się na lotnisku. Pisarka miała na niego czekać do samego końca.

Niedawno pojawiły się spekulacje, że Baron nie zapomniał o ukochanej i po wielu próbach pogodzenia się, Blanka wreszcie zgodziła się do niego wrócić. Plotki te podsycały zdjęcia fotoreporterów, którzy przyłapali Blankę wysiadającą z luksusowego samochodu muzyka.

Zresztą sama Lipińska nie ukrywa, że jej relacje z Aleksandrem Baronem są bardzo dobre. W mediach społecznościowych pochwaliła się niedawno bukietem kwiatów, jakie podarował jej muzyk z okazji imienin.

Baron i Blanka Lipińska bawili się wspólnie na imprezie u znajomych zorganizowanej w Konstancinie. Nie tylko siedzieli obok siebie w czasie uroczystej kolacji, ale mieli nie odstępować się choćby na krok przez cały wieczór.

Teraz Blanka Lipińska pochwaliła się kolejnym sukcesem, jaki odniosła. Jej książka "365 dni" debiutuje właśnie w Brazylii. Trzeba przyznać, że autorka odniosła naprawdę spory sukces. Jesteśmy ciekawi, czy o swojej radości opowiedziała Baronowi osobiście, czy tak jak jej wielbiciele dowiedział się o wszystkim z mediów społecznościowych.

Instagram Blanka Lipińska
Instagram Blanka Lipińska
Instagram Blanka Lipińska

Jak myślicie Blanka przekazała tę dobrą wiadomość Baronowi osobiście?

To też może cię zainteresować: Czy Andrzej Grabowski odejdzie z serialu „Świat według Kiepskich”, bo nie lubi postaci Ferdynanda Kiepskiego? Jego głos w sprawie daje do myślenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na jaw wyszły zamierzenia rządu w sprawie osób zaszczepionych. Ważne słowa padły na żywo. Co nas czeka

O tym się mówi: Policja apeluje o ostrożność, złodzieje znaleźli nowy pomysł na wyłudzanie pieniędzy. Zagrożeni są kierowcy. O co dokładnie chodzi