Andrzej Grabowski postanowił wyznać w ostatnim wywiadzie po ponad dwóch dekadach na planie „Świata według Kiepskich”, że wcielanie się w postać Ferdynanda Kiepskiego jest jego dużym kompleksem, a sama rola zwyczajnie mu ciąży.

Czyżby w ten zawoalowany sposób chciał dać fanom serialu do zrozumienia, że nie pojawi się w kolejnym sezonie popularnego sitcomu. Wielbiciele nie wiedzą, co o tym myśleć.

Sensacyjne doniesienia podaje „Super Express”, który przekazał właśnie, że już w styczniu ekipa produkująca serial wróci na plan, aby nakręcić kolejnego odcinku hitu Polsatu, który na antenie stacji można oglądać od ponad 20 lat. Jednak Andrzej Grabowski zdecydował się na naprawdę zdumiewające wyznanie!

Andrzej Grabowski nie lubi postaci Ferdynanda Kiepskiego? Poruszające wyznanie aktora, które zastanawia fanów. Co będzie dalej z serialem „Świat według Kiepskich”?

Andrzej Grabowski przyznał, że wcielanie się w rolę Ferdynanda Kiepskiego to jego duży kompelks od 21 lat!

„Przez wielu ludzi jestem traktowany jak Ferdek Kiepski. Bezrobotny alkoholik, leń, wciąż powtarzający, że w tym kraju nie ma dla niego pracy. Choć pewnie też jakoś inteligentny, skoro potrafi tak się w życiu ustawić, by się nie narobić, a zarobić” – powiedział wprost Andrzej Grabowski.

Aktor dodał, że przyjęcie roli Ferdynanda Kiepskiego, który wpierw miał nosić imię Ludwik było sporym ryzykiem z jego strony. Artysta bał się, że wpadnie do szufladki „aktora jednej roli”, z której już nigdy nie wyjdzie.

Aktor nie znosi również sytuacji, w której ludzie patrzą na niego jako na Kiepskiego, co wiążę się z tym, że jest traktowany jako :kumpel”, „znajomy”. Czasem otrzymuje komentarze, które są niesmaczne.

Andrzej Grabowski przyznaje, że pozwala sobie na dokonanie zmian w scenariuszu. Choć przekonuje, że jest tylko „wynajętym człowiekiem” to zdarza mu się buntować wobec niektórych zapisów scenariusza i to zostaje wówczas zmienione.

Ferdek Kiepski/screen Youtube @Polsat
Ferdek Kiepski/screen Youtube @Polsat
Ferdek Kiepski/screen Youtube @Polsat

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZDRADZIŁA, ŻE ZMAGA SIĘ Z NIESPOTYKANĄ PRZYPADŁOŚCIĄ. O CO CHODZI Z ZESPOŁEM MDP? ZNANEJ AKTORCE WTÓRUJĄ INNE GWIAZDY

Przypomnij sobie: CZY WIADOMO, KIEDY BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA STAŁE? WICEMINISTER ZDROWIA POSTANOWIŁ WYJAWIĆ, KIEDY TO SIĘ STANIE. JEST KONKRETNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

Pisaliśmy również o: JAK UPORAĆ SIĘ ZE ŚWIĄTECZNYMI PORZĄDKAMI SZYBKO I SKUTECZNIE? DOKŁADNIE ROZPLANUJ SWOJE OBOWIĄZKI, A W MGNIENIU OKA UPORASZ SIĘ ZE SPRZĄTANIEM