Małgorzata Kożuchowska poinformowała właśnie swoich obserwatorów na Instagramie, że od pewnego czasu zmaga się z dziwną przypadłością, która za żadne skarby nie chce jej opuścić. Okazuje się, że nie jest jedyna, a wtórują jej w tym koledzy z filmowego planu i teatru. O co chodzi?

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek filmowych i telewizyjnych. Niegdyś główna gwiazda „M jak Miłość” i „Rodzinki.pl” może cieszyć się wyrazami sympatii z niemal każdej strony, nawet polityków prawicy. Sam prezydent odznaczył aktorkę za wybitne zasługi dla kultury polskiej.

Małgorzata Kożuchowska od dawna angażuje się również w liczne akcje charytatywne i pomocowe. Niedawno w mediach mogliśmy zobaczyć spot reklamowy akcji „Milion na milion”, w którą aktorka włączyła się po raz kolejny. Jej celem jest przekazanie potrzebującym dzieciom sprzętu do nauki. Aktorka jest również wolontariuszką fundacji „mam Marzenie”.

Jednak niedawno wyznała, że sama zmaga się z dziwnym syndromem MDP. O co chodzi?

Małgorzata Kożuchowska powiedziała, że ma problem z dziwną przypadłością. O co chodzi z zespołem MDP?

Jak zdradza Radio Zet, Małgorzata Kożuchowska postanowiła wesprzeć w nowej inicjatywie Tatianę Okupnik. Wraz z duża grupą polskich gwiazd aktorka powiedziała wprost, że cierpi na zespół MDP. Czyli na co?

„Mam zespół MDP. Można dostać pi***olca” - rozwinęła skrót smutna Małgorzata Kożuchowska, a wtórują jej w tym Ada Fijał, Sonia Bohosiewicz, Janusz Chabior, Łukasz Nowicki, Mikołaj Roznerski, Rafał Cieszyński, Anna Dereszowska i wiele innych postaci show-biznesu.

Pozornie zabawne wideo ma jednak drugie dno – chodzi bowiem o uzbieranie pieniędzy na kosztowne leczenie syna pewnej kobiety.

Matka chłopca zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, czyli SMA w dramatycznym apelu wyznała, że „stała się jednoosobowym ministerstwem zdrowia, które naraz musi ogarniać rehabilitację dla syna, jeździć od lekarza do lekarza, przestrzegać diety, licząc kalorie, sprawdzać, czy jej synek oddycha i sprawdzać saturację na przenośnym respiratorze”, jak pisze na opisie zbiórki mama dziecka. Na specjalistyczną terapię i nierefundowany lek potrzeba aż 9 milionów złotych.

Małgorzata Kożuchowska/Youtube RTCK TV
Małgorzata Kożuchowska/Youtube RTCK TV
Małgorzata Kożuchowska/Youtube RTCK TV

Jak informował portal "Życie": CZY PRZED 50-TKĄ MOŻNA ZOSTAĆ PRABABCIĄ? PORUSZAJĄCA HISTORIA PEWNEJ KOBIETY , KTÓRA WYDAJE SIĘ BYĆ NIEMOŻLIWA, A JEDNAK. JEJ WNUCZKA WŁAŚNIE URODZIŁA

Przypomnij sobie: POLACY BĘDĄ MIELI SZANSE ODZYSKAĆ NAPRAWDĘ DUŻE PIENIĄDZE. TO WIELKI PREZENT PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA PRAWIE DLA WSZYSTKICH

Portal "Życie" pisał również: KOBIETA WYZNAŁA, ŻE ZNALAZŁA SIĘ W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI. PANDEMIA UNIEMOŻLIWIA JEJ SPOTKANIE Z UKOCHANĄ MAMĄ, KTÓRA PRZEBYWA W DOMU SENIORA

Pisaliśmy również o: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE