Nie ulega wątpliwości, że pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele osób znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. Rodziny nie widują się ze sobą od miesięcy, w obawie o zakażenie najbliższych.

Ciężkie chwile dla kobiety!

Na portalu Polki pojawiło się wyznanie pewnej kobiety, która nie widziała swojej mamy od dziewięciu miesięcy! Kobieta nie może pogodzić się z tą sytuacją i jest jej bardzo trudno!

Jak wyznała bohaterka opowieści, musiała oddać mamę do Domu Seniora, bowiem starsza kobieta zachorowała na chorobę Alzheimera. Sama kobieta w obawie o życie i zdrowie swojej ukochanej mamy postanowiła, że musi zapewnić jej całodobową opiekę.

Jak wiemy choroba Alzheimera powoduje, że chorzy zapominają np. jak wrócić do domu, a także o tym, że włączyli kuchenkę gazową.

Mimo, że na początku bohaterka opowieści postanowiła zabrać mamę do siebie to szybko przekonała się, że nie jest to dobry pomysł. Kobieta nieustannie wpadała w histerię, szukała swojego zmarłego męża, czy też była agresywna w stosunku do swojej córki.

Jak odnaleźć sie w takiej sytuacji?

Wtedy też kobieta postanowiła, że odda mamę do Domu Seniora. Decyzja ta zapadła w styczniu, jednak już w marcu ogłoszono pandemię koronawirusa i odwiedziny w Domu Seniora od tego czasu nie były już możliwe.

Kiedy tylko liczba zachorowań spadła, kobieta miała nadzieję, że odwiedzi swoją mamę. Niestety wtedy w Domu Seniora, w którym przebywała wykryto ognisko koronawirusa, a więc odwiedziny dalej były niemożliwe.

Mimo, że mama naszej bohaterki nie zachorowała na koronawirusa, to jej stan związany z chorobą Alzheimera bardzo się pogorszył. Obecnie praktycznie w ogóle nie poznaje już swojej córki przez telefon, a młoda kobieta nieustannie płacze z tęsknoty za ukochaną mamą!

Kobieta przeżywa trudne chwile! / express.co.uk
Kobieta przeżywa trudne chwile! / express.co.uk

Jak informował portal "Życie": JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT WYZNANIA ADAMA MAŁYSZA? DO TEJ PORY PRAKTYCZNIE NIKT NIE WIEDZIAŁ JAKĄ RELIGIĘ WYZNAJE NASZ SKOCZEK

Przypomnij sobie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE SZCZEPIONKI. JEDEN Z KRAJÓW MIAŁ WSTRZYMAĆ PRACE NAD PREPARATEM. DOSZŁO DO DZIWNEGO ODKRYCIA

Portal "Życie" pisał również: SMUTNĄ WIADOMOŚĆ PRZEKAZAŁ JEDEN Z WOKALISTÓW DISCO POLO! POST O CHOROBIE MUZYKA POJAWIŁ SIĘ W SIECI. FANI SĄ ZANIEPOKOJENI