Nie ulega wątpliwości, że Adam Małysz to jeden z naszych najwybitniejszych skoczków. Jego niewątpliwie sukcesy spowodowały, że mimo upływu lat jego popularność nie maleje, a fani nieustannie interesują się tym, co dzieje się w życiu prywatnym sportowca! Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 180 tysięcy osób!

Co takiego ukrywał skoczek?

Mimo, że Adam Małysz bardzo chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami, to jednocześnie bardzo mocno strzeże swojej prywatności. Jak jednak wiemy skoczek ożenił się z Izabelą Polok dokładnie 16 czerwca 1997 roku. Od tego czasu małżeństwo nieustannie jest bardzo szczęśliwe, a owocem ich miłości jest ukochana córka.

Jak jednak informuje portal PIkio, małżonkowie już na samym początku swojego związku musieli okazać wobec siebie ogromną wyrozumiałość i znaleźć nić porozumienia.

O co dokładnie chodziło?

Okazuje się bowiem, że małżonkowie są zupełnie innego wyznania. Izabela Małysz jest katoliczką, natomiast sam skoczek jest luternaninem. Jak zatem wyglądał ślub pary?

- [...] Bóg jest jeden. Ekumeniczny ślub zawarliśmy w kościele luterańskim, a córka Karolina, która dziś ma 15 lat, ochrzczona została w obrządku katolickim. Pod względem wiary nie było i nie ma u nas jakiegoś podziału. Żyjemy w pełnej harmonii – powiedział Adam Małysz podczas jednej z rozmów.

Co więcej, Adam Małysz przyznał, że luteranizm niezbyt różni się od katolicyzmu. Luteranie mają bowiem inne podejście do Matki Boskiej, a dodatkowo spowiadają się wspólnie. Jak więc widać, małżeństwo pomiędzy osobami różnego wyznania jest możliwe!

Jak informował portal "Życie": KIEDY I W JAKI SPOSÓB KOMORNIK MOŻE ZAJĄĆ PENSJĘ PRACOWNIKA? CO WARTO WIEDZIEĆ NA TEN TEMAT? KARY SĄ BARDZO WYSOKIE

Przypomnij sobie: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

Portal "Życie" pisał również: SMUTNĄ WIADOMOŚĆ PRZEKAZAŁ JEDEN Z WOKALISTÓW DISCO POLO! POST O CHOROBIE MUZYKA POJAWIŁ SIĘ W SIECI. FANI SĄ ZANIEPOKOJENI