Za nami Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich, które w ubiegły weekend odbywały się w Planicy. Jak doskonale wiemy, nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym. To bardzo duże osiągnięcie!

Niesamowite skoki młodego zawodnika!

Jak informuje portal Pikio, jednym z naszych skoczków, któremu w ubiegły weekend wyjątkowo dopisywała forma był Andrzej Stękała. Podczas sobotniego konkursu indywidualnego zajął 10 miejsce! Natomiast podczas konkursu drużynowego oddał dwa bardzo dobre skoki na odległość 228 i 229 metrów, które przyczyniły się do sukcesu naszej reprezentacji!

Jak się okazuje, dla Andrzeja Stękały zajęcie trzeciego miejsca to ogromny sukces i niewątpliwy powód do wzruszenia. Jego emocjonalną reakcję uchwyciły kamery TVP Sport. Skoczek nie potrafił powstrzymać łez ze szczęścia!

Sportowiec nie był w stanie ukryć wzruszenia!

- Nie wiem, dlaczego w ogóle wzięli mnie do tego wywiadu, powinno wziąć kogoś innego. Trochę ciężko jest mi się wypowiadać – wyznał skoczek przed kamerami!

Wyjątkowo dalekie skoki Andrzeja Stękały docenili także koledzy z kadry. W samych pozytywnych słowach wypowiadał się o skoczku sam Piotr Żyła.

Poruszeni całą sytuacją oraz tak emocjonalną reakcją Andrzeja Stękały są także kibice! Nie ulega wątpliwości, że z zaangażowaniem będą kibicować skoczkowi w kolejnych konkursach!

Jak informował portal "Życie": JEDEN Z ODCINKÓW PROGRAMU “JAKA TO MELODIA” POŚWIĘCONY ANNIE JANTAR. NATALIA KUKULSKA NIE ŚPIEWA W NIM UTWORÓW SWOJEJ MAMY. DLACZEGO

Przypomnij sobie: JOANNA PRZETAKIEWICZ OPOWIADA O NADCHODZĄCYCH ŚWIĘTACH. PRZYGOTOWANIA ZACZĘŁA JUŻ MIESIĄC TEMU. “W TYM ROKU STAWIAM NA ENERGETYCZNĄ CZERWIEŃ”

Portal "Życie" pisał również: NIEPRAWDOPODOBNA HISTORIA PEWNEGO PRZEDSIĘBIORCY, KTÓRY PRZEBRAŁ SIĘ ZA BEZDOMNEGO. CHCIAŁ SPRAWDZIĆ, JAK ZAREAGUJĄ PRACOWNICY JEGO LOKALI

Pisaliśmy również o: NOWE WIEŚCI DLA SENIORÓW W POLSCE. WIADOMO JUŻ, ILE FAKTYCZNIE BĘDZIE WYNOSIĆ WALORYZACJA RENT I EMERYTUR W 2021 ROKU! JEST POTWIERDZENIE WICEMINISTRA