Najnowszy wywiad z Joanną Przetakiewicz. Kobieta opowiada o nadchodzących świętach. Przygotowania zaczęła już miesiąc temu! Jak zamierza je spędzić?

Joanna Przetakiewicz jest znaną i uwielbianą przez Polki projektantką mody. Największą rozpoznawalność uzyskała dzięki związkowi z Janem Kulczykiem, miliarderem, który zmarł w roku 2015.

Od niedawna jest zaś szczęśliwą żoną holenderskiego producenta i reżysera filmowego, Rinke Royensa. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów kobieta opowiedziała, jak zamierzają spędzić tegoroczne święta.

Z rozmachem!

Jak wynika ze słów projektantki, nadchodzące Święta Bożego Narodzenia zamierza spędzić z najbliższymi w ich domu w Londynie.

Stwierdziła, że w tym roku wszystkie dekoracje będą w kolorze czerwieni, złota, bieli oraz czerni.

-Kiedyś podpatrzyłam taką choinkę na przyjęciu gwiazdkowym u Agnieszki Woźniak-Starak – z czerwonych gałązek, z czerwonymi lampkami. Miała niemal pięć metrów wysokości i była najpiękniejszym drzewkiem, jakie widziałam. - dodaje.

Stwierdziła także, że przykłada ogromną uwagę do prezentów - zawsze stara się, aby trafiały w gust osoby obdarowanej, dlatego kupuje je nawet kilka miesięcy przed świętami.

Joanna Przetakiewicz/ screen youtube
Joanna Przetakiewicz/ screen youtube
Joanna Przetakiewicz/ screen youtube