Jeden z ostatnich odcinków popularnego programu rozrywkowego “Jaka to melodia” został poświęcony Annie Jantar, czyli mamie Natalii Kukulskiej. Wokalistka zadecydowała jednak nie śpiewać w nim utworów swojej mamy. Dlaczego?

Specjalny odcinek został poświęcony jednej z najbardziej wybitnych artystek polskiej sceny muzycznej, Annie Jantar, ponieważ właśnie w roku 2020 mija dokładnie 40 lat od tragedii lotniczej, w której zginęła artystka.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło więc zabraknąć córki gwiazdy, Natalii Kukulskiej, która - o dziwo - zadecydowała się nie śpiewać utworów swojej matki. Zrobią to inni artyści.

Świadomie przestała wykonywać utwory swojej mamy

Jak wynika z wypowiedzi artystki, kilka lat temu świadomie zdecydowała, że przestanie śpiewać utwory swojej mamy.

Uznała, że ma własną tożsamość muzyczną i przede wszystkim musi skupić się na swoich utworach. Dodała, że nie może całej swojej kariery poświęcić na wspominanie swoich rodziców mimo to, że byli wspaniałymi ludźmi.

- Jestem artystką, która ma swoją tożsamość muzyczną. Robię swoje projekty i gdybym cały czas żyła życiem swoich rodziców (chociaż byli wspaniali), to musiałabym zrezygnować ze swojego - mówi Natalia Kukulska.