Niewiele osób wie o tym, kim z zawodu jest Krzysztof Jackowski. Znany jasnowidz z Człuchowa od tak dawna para się odszukiwaniem miejsca osób zaginionych i przewidywaniem przyszłości w najbliższej perspektywie czasowej, że gdy zdecydował się wyznać, jaki ma zawód to niektórzy byli w totalnym szoku. Jaką szkołę skończył znany i popularny wizjoner? Zdziwicie się i to mocno!

Krzysztof Jackowski jest bodaj najbardziej znanym w Polsce jasnowidzem, a jego popularność nie gaśnie. Jednak zajmuje się tą dziedziną tak długo, że do tej pory niewiele osób miało pojęcie, kim z zawodu jest wizjoner. Jakie ma oficjalne wykształcenie?

Kim z wykształcenia jest Krzysztof Jackowski? Jasnowidz postanowił wyjawić swoją historię. Wiele osób mocno zaskoczonych!

Krzysztof Jackowski przyszedł na świat 1 czerwca 1963 roku i ożenił się bardzo wcześnie, mając zaledwie 21 lat. Jak przypomina serwis Pomponik, jasnowidz został sam z dwójką dzieci, gdyż żona jasnowidza odeszła. Stał się samotnym ojcem i po wielu latach odnalazł miłość. W 2014 roku ożenił się z blisko dwie dekady młodszą Kasią. Jednak kim jest z zawody Krzysztof Jackowski?

Zgodnie z informacjami podanymi przez „Super Express” Krzysztof Jackowski jest tokarzem. Jednak to jego dar jasnowidzenia i przewidywania przyszłości przyniósł mu rozpoznawalność i dochody. Dziś jasnowidz ma własną działalność gospodarczą zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”, prowadzi również warsztaty z zakresu jasnowidzenia.

Jak przypomina Pomponik w 2000 roku na bazie jego historii powstał film „Jasnowidz”, który przedstawia jego działalność.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie": JEDEN Z ODCINKÓW PROGRAMU “JAKA TO MELODIA” POŚWIĘCONY ANNIE JANTAR. NATALIA KUKULSKA NIE ŚPIEWA W NIM UTWORÓW SWOJEJ MAMY. DLACZEGO

Przypomnij sobie: JOANNA PRZETAKIEWICZ OPOWIADA O NADCHODZĄCYCH ŚWIĘTACH. PRZYGOTOWANIA ZACZĘŁA JUŻ MIESIĄC TEMU. “W TYM ROKU STAWIAM NA ENERGETYCZNĄ CZERWIEŃ”

Portal "Życie" pisał również: NIEPRAWDOPODOBNA HISTORIA PEWNEGO PRZEDSIĘBIORCY, KTÓRY PRZEBRAŁ SIĘ ZA BEZDOMNEGO. CHCIAŁ SPRAWDZIĆ, JAK ZAREAGUJĄ PRACOWNICY JEGO LOKALI

Pisaliśmy również o: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH OSÓB WIERZĄCYCH. BYĆ MOŻE ZMIENI SIĘ SPOSÓB UDZIELANIA SAKRAMENTU SPOWIEDZI. JAK ZATEM BĘDZIE TERAZ WYGLĄDAĆ