W serwisie Polki pojawiła się ostatnio wzruszająca historia pewnej kobiety, która z miłości do męża straciła wszystkie najbliższe osoby. Teraz, jest zupełnie sama, bowiem jej mąż również się od niej odwrócił!

Kobieta nie miała łatwego życia!

Jak wyznaje kobieta, jej życie nie należało do najłatwiejszych. Mama wychowywała ją samotnie, a niskie dochody sprawiały, że praktycznie na nic nie było ich stać. Kiedy tylko pojawiła się szansa, młoda kobieta poszła do pracy. Nie była ona może bardzo satysfakcjonująca, pracowała bowiem w ubojni, lecz otrzymywała dobre wynagrodzenie.

Kiedy tylko nieco stanęła na nogi postanowiła wyprowadzić się od mamy. Razem z koleżanką wynajęła mieszkanie. Z radością obserwowała, że jej mama również poprawiła swój status materialny, bowiem nie musiała wydawać już wszystkich pieniędzy na córkę i mogła nieco zaoszczędzić chociaż na remont mieszkania.

Czas płynął, a młoda kobieta stanęła przed wyborem swojej życiowej drogi. Zdecydowała się na studia na kierunki finanse i rachunkowość. Tam też poznała swojego przyszłego męża -Roberta.

Życie mężczyzny było totalnie inne od tego, które z młodości znała kobieta. Mama Roberta była lekarzem, ojciec natomiast przedsiębiorcą. Młody student liczył na to, że kiedyś przejmie po ojcu firmę.

Młoda kobieta przyznaje, że zakochała się w nim bez pamięci. Po jakimś czasie musiała jednak przyznać się mężczyźnie, jak wyglądało jej życie i gdzie obecnie pracuje. Robert bez wahania załatwił swojej partnerce pracę w firmie u ojca, bowiem nie chciał, aby marnowała się pracując w ubojni.

Nie miała łatwego życia! / Źródło: wearethecity.com
Nie miała łatwego życia! / Źródło: wearethecity.com
Nie miała łatwego życia! / Źródło: wearethecity.com

Tego się nie spodziewała!

Co więcej, para niedługo potem zaręczyła się. Wtedy też przyszedł czas, aby bohaterka historii przedstawiła swojego partnera mamie. Jednak kiedy udali się do jej kawalerki, kobieta była zawstydzona tym, jak wygląda mieszkanie. Po odwiedzinach trwających około pół godziny para postanowiła wyjść.

Następnego dnia kobieta zadzwoniła do swojej mamy i wtedy odbyła się ich pierwsza kłótnia. Okazało się bowiem, że mama jest mocno zaniepokojona tym, jak jej córka zmieniła się pod wpływem Roberta. Kobieta nie chciała jednak przyjąć tych informacji do siebie i uznała, że mama zazdrości jej lepszego życia.

Po pewnym czasie Robert namówił swoją narzeczoną, aby ta zerwała kontakt z matką. Mama niejednokrotnie dzwoniła do córki, jednak ta nie odbierała. Nie zaprosiła także mamy na własny ślub.

Niestety, po pięciu latach okazało się, że Robert zdradza naszą bohaterkę. Kiedy tylko kobieta wyznała, że wie o wszystkim, mężczyzna wykrzyczał jej, że była z nim tylko dla pieniędzy. Dodatkowo robił kobiecie wyrzuty o jej pochodzenie i brak wykształcenia. Na koniec rozmowy Robert powiedział, aby kobieta spakowała się i wyprowadziła z jego mieszkania.

Obecnie kobieta zatrudniła się w sklepie odzieżowym i próbuje poukładać swoje życie na nowo. Jak jej to wyjdzie? Co więcej, boi się odezwać ponownie do mamy, bowiem od ostatniej rozmowy kobiet minęło ponad 5 lat. Czy uda się jeszcze odbudować tę relację?

Niesamowicie smutna historia! / Źródło: orywomen.org
Niesamowicie smutna historia! / Źródło: orywomen.org
Niesamowicie smutna historia! / Źródło: orywomen.org

Jak informował portal "Życie": SKOCZEK NIE ZDOŁAŁ UKRYĆ WZRUSZENIA! KAMERY UCHWYCIŁY ŁZY ANDRZEJA STĘKAŁY. CZYM BYŁY ONE SPOWODOWANE

Przypomnij sobie: ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA JUŻ NIEBAWEM. SPECJALIŚCI RADZĄ, JAK DBAĆ O GWIAZDĘ BETLEJEMSKĄ, CZYLI KWIAT POJAWIAJĄCY SIĘ W NIEMALŻE WSZYSTKICH DOMACH W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Portal "Życie" pisał również: NIEPRAWDOPODOBNA HISTORIA PEWNEGO PRZEDSIĘBIORCY, KTÓRY PRZEBRAŁ SIĘ ZA BEZDOMNEGO. CHCIAŁ SPRAWDZIĆ, JAK ZAREAGUJĄ PRACOWNICY JEGO LOKALI