Choć wydaje się, że czasy bardzo wczesnego rodzenia dzieci i macierzyństwa w wieku nastoletnim to relikt przeszłości to okazuje się, że zdarzają się takie przypadki do dziś. 49-letnia Beata na portalu Polki przedstawiła swoją niesamowitą historię rodzinną, która jednak ją martwi. Kobieta urodziła córkę, mając 16 lat, a dziewczyna powieliła jej błąd w wieku 17 lat. Wnuczka Beaty właśnie urodziła dziecko w tym samym wieku. 49-latka zastanawia się, czy przed 70-tką, za około 15-16 lat zostanie praprababcią?!

Kobieta wspomina swoją traumę związaną z nastoletnią ciążą, w którą zaszła w wieku 16 lat, w 1986 roku. Choć i tak miała wiele szczęścia, bo jej ówczesny chłopak stanął na wysokości zadania i do dziś jest jej mężem, a rodzice wydatnie pomagali przy wnuczce to sytuacja nie należała do łatwych – jako „małolata z brzuchem” była wytykana wszędzie, a na porodówce potraktowano ją koszmarnie.

Doczekała się jeszcze dwójki dzieci: Marcina i Ani, ale wszyscy wiedzieli, że najstarsza Kasia była wczesnym dzieckiem. Choć nigdy nie myślała, że córka powieli jej błąd młodości to kobieta w okolicach 30-tki została babcią.

Czy przed 50 rokiem życia można zostać prababcią? Historia Beaty jest poruszająca. Takie rzeczy zdarzają się dziś bardzo rzadko!

Córka przyszła zapłakana do domu i odkryła przed mamą, że zrobiła test ciążowy i wyszedł pozytywny. Mimo nauki antykoncepcji Kasia zaszła w ciążę w wieku 15 lat i za pierwszym razem zaszła w ciążę. Jej chłopak wyparł się dziecka, ale Beata postanowiła się nie poddać i stwierdziła, ze rodzina da sobie radę z noworodkiem. Rodzina ojca dziecka obiecała, że będzie płacić na wnuczkę, o ile „ich Bartuś” nie będzie przez nikogo nękany, a dziecko nie stanie się skazą na jego wizerunku.

Wnuczka, której nadano imię Iza stała się oczkiem w głowie dziadków i całej rodziny. Lata mijały, Kasia poznała odpowiedzialnego człowieka i wyszła za mąż. Później urodził im się syn i wiedli dobre życie.

Jednak pewnego dnia Kasia przyszła do matki zapłakana i powiedziała, że jej córka, Iza jest w ciąży. Zapytała Beatę, czy to jakaś klątwa? Okazało, ze choć chłopak również ma na imię Bartek to choć nieodpowiedzialny to nie zamierza się uchylać od bycia ojcem. Tak samo, jak w przypadku Kasi poszli do łóżka tylko raz. 33-latka miała zostać babcią już wkrótce, bo Iza długo kryła się z ciążą.

Beata jednak od razu przypomniała Kasi, że nie ma co wypominać córce ciąży, bo obie zrobiły dokładnie to samo. Poradziła, by wzięła się w garść i cała rodzina sobie poradzi.

Tym sposobem, jeszcze przed 50-tką Beata stała się prababcią. Prawnuczka ma na imię Lena, a Bartek bardzo pomaga Izie, więc kobieta liczy, że rodzinna klątwa zostanie przełamana. Jednak Beata nie kryje, ze czuje zażenowanie, gdy rozmawia z pracy z koleżankami. Większość z nich nie jest jeszcze babciami, a ona już ma wnuczkę w drugim pokoleniu. Mąż kobiety śmieje się, że mają spore szanse zostać prapradziadkami przed 70-tką!

Babcia z wnuczką/Pixabay
Babcia z wnuczką/Pixabay
Babcia z wnuczką/Pixabay

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE OŚWIADCZENIE POCZTY POLSKIEJ. ZUPEŁNIE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. OSOBY, KTÓRE NIE KUPIŁY JESZCZE PREZENTÓW DLA BLISKICH UCIESZĄ SIĘ

Przypomnij sobie: MĘŻCZYZNA BYŁ PRZECIWNY ADOPCJI, ALE GDY WZIĄŁ NA RĘCE CÓRKĘ TO ZROZUMIAŁ, ŻE ZOBACZYŁ JĄ WE ŚNIE WIELE LAT WCZEŚNIEJ. NIESAMOWITA HISTORIA

Portal "Życie" pisał również: ZASKAKUJĄCE OŚWIADCZENIE POCZTY POLSKIEJ. ZUPEŁNIE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. OSOBY, KTÓRE NIE KUPIŁY JESZCZE PREZENTÓW DLA BLISKICH UCIESZĄ SIĘ

Pisaliśmy również o: RZĄDZĄCY UPOWAŻNIAJĄ KOLEJNE ORGANY DO WYSTAWIANIA MANDATÓW ZA BRAK MASECZKI W MIEJSCU PUBLICZNYM. TYM RAZEM CHODZI O KIEROWCÓW AUTOBUSÓW