Najnowsze, zadziwiające informacje dotyczące Poczty Polskiej. Na stronie przedsiębiorstwa pojawiło się niesamowicie zaskakujące oświadczenie. Zupełnie nikt się tego nie spodziewał. Osoby, które nie kupiły jeszcze prezentów dla bliskich bardzo się ucieszą! O co chodzi?

Święta już niebawem! Jak wiadomo, wiąże się to z kupowaniem upominków dla najbliższych. W dobie pandemii jednak zakupy świąteczne przeszły do świata online, a prezenty często zamawiamy przez internet.

Niestety, wpływa to na liczne opóźnienia ze stron przewoźników. Poczta Polska postanowiła sprostać wszelkim oczekiwaniom konsumentów i wprowadziła pewne zmiany, z których ucieszy się wiele osób.

Listonosze będą dostarczać paczki w weekendy?

Tak, to prawda! Poczta Polska ostatnio wystosowała komunikat, w którym pojawia się informacja o sezonowym wydłużeniu dni pracy w tygodniu! Ze względu na zbliżające się święta w wielu miastach listonosze i kurierzy Poczty Polskiej będą dostarczać paczki nawet w soboty i najbliższą niedzielę.

-W wielu miastach kurierzy zapukają do klientów Poczty w soboty. Mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać, że ich e-zakupy zostaną dostarczone również w najbliższą niedzielę - brzmi komunikat Poczty Polskiej.

O jakich miastach mowa? Są to między innymi: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Płock, Rzeszów, Sopot, Warszawa czy Włocławek.

Poczta Polska/ screen youtube
Poczta Polska/ screen youtube
Poczta Polska/ screen youtube