Teresa Lipowska jest aktorką, którą uwielbiają niemal wszyscy Polacy. Mimo, iż ma 83 lata, nadal jest pełna energii i nie opuszczą ją pozytywne nastawienie.

Aktorka ma kochającą rodzinę

Aktorka była żoną Tomasza Zaliwskiego, małżeństwo trwało aż 40 lat. Po śmierci męża najbliższą rodziną aktorki jest jej syn oraz jego żona i dzieci, które są oczkiem w głowie Teresy Lipowskiej.

Jak informuje portal Super Express, Teresa Lipowska jest świadoma swojego wieku i wie, że niebawem może mocno podupaść na siłach. Marzy tylko o jednym – aby nikt z jej rodzny nie musiał poświęcać jej w tedy swojej uwagi.

- Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla wnuków, żeby nie być zupełnie bezradna, bezsilna. Tego się boję. I proszę Boga tylko, żebym mogła do ostatniej chwili mogła być samowystarczalna – wyjawiła aktorka podczas rozmowy w programie „Magazyn ekspresu reporterów” emitowanym w stacji TVP1.

Teresa Lipowska podjęła decyzję

Co więcej, Teresa Lipowska wyznała, że jeśli kiedykolwiek zdarzy się taka sytuacja, że będzie potrzebować nieustannej opieki, to z całą pewnością zamieszka wtedy w domu opieki. Jej wybór padnie oczywiście na Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Aktorka wyznała, że w tym domu opieki mieszka bardzo dużo jej znajomych, których obecnie regularnie odwiedza. Jest więc przekonana, że jeśli zdrowie nie pozwoli jej na samodzielne funkcjonowanie, to zamieszka właśnie w Skolimowie, razem ze swoimi przyjaciółmi.

Teresa Lipowska / YouTube:  Telewizja wPolsce
Teresa Lipowska / YouTube: Telewizja wPolsce

Jak informował portal "Życie": IRENA SANTOR NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z SAMOTNYMI ŚWIĘTAMI! GWIAZDA POSTANOWIŁA WYJECHAĆ NA WIEŚ, ABY MÓC NIECO NORMALNIEJ SPĘDZIĆ NADCHODZĄCE DNI

Przypomnij sobie: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNA ZNANA OSOBA ODESZŁA PRZED ŚWIĘTAMI. POLITYK PRZEGRAŁ WALKĘ Z KORONAWIRUSEM. OGROMNA STRATA

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK UDZIELIŁA PIERWSZEGO WYWIADU PO STRACIE MĘŻA. WDOWA PO PIOTRZE WOŹNIAKU-STARAKU OPOWIEDZIAŁA O NAJTRUDNIEJSZYM CZASIE W ŻYCIU