Niestety, koronawirus nie patrzy na pochodzenie czy też wykonywany zawód. Nowy wirus zbiera żniwo wśród wszystkich, a znanych osób, które zmarły z powodu zakażenia koronawirusem jest coraz więcej.

Bardzo smutna informacja!

Jak poinformował portal Super Express, odszedł od nas Wojciech Borowik. Jako pierwsza informację o śmierci legendy „Solidarności” przekazała posłanka Barbara Nowacka za pośrednictwem Facebooka.

Według informacji przekazanych kilka dni temu przez samego polityka, zmagał się on z zakażeniem koronawirusem. Sam przyznał, że cierpi na bardzo ciężkie i podstępne dolegliwości. Niestety, poseł na Sejm II kadencji nie zdołał wygrać walki.

- Spierał się, krytykował czasem i wspierał mnie przez wiele lat. Kilka tygodni temu napisał „Basiu, w Sejmie noście maseczki, nawet podczas konferencji prasowych... w kontrze do ludzi władzy. Żegnaj Wojtku. Dzięki za wszystkie dobre słowa – napisała na swoim profilu Barbara Nowacka.

Polityk sam relacjonował walkę z koronawirusem

64 – letni polityk jeszcze niedawno informował, że nie jest w stanie utrzymać dłużej telefonu w ręku, możliwość poruszania rękami i nogami stracił bowiem z dnia na dzień. Wyznał także, że nieustannie walczy o oddech.

Wojciech Borowik był mocno zaangażowany w walkę o wolność Polski. Podczas Stanu Wojennego był internowany. Działał w KOR, NZS i „Solidarności”. Był współzałożycielem Unii Pracy i posłem na Sejm II kadencji.

Jak informował portal "Życie": IRENA SANTOR NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z SAMOTNYMI ŚWIĘTAMI! GWIAZDA POSTANOWIŁA WYJECHAĆ NA WIEŚ, ABY MÓC NIECO NORMALNIEJ SPĘDZIĆ NADCHODZĄCE DNI

Przypomnij sobie: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: ZNANA WOKALISTKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH UKOCHANYCH DZIECI. JAK AGNIESZKA CHYLIŃSKA RADZI SOBIE NA CO DZIEŃ

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM