Nowy szczep koronawirusa zaniepokoił ludzi na całym świecie. Większość z nas wchodziło z nadzieja w rok 2021. Niestety teraz wszystko się zmieniło. Ludzie obawiają się tego, ze 2020 wcale nie był najgorszym rokiem, zło dopiero może nadejść.

Nowy szczep koronawirusa. Czy jest w Polsce?

Koronawirus. Screen: YouTube
Koronawirus. Screen: YouTube
Koronawirus. Screen: YouTube

Większość z nas przyzwyczaiła się już do przestrzegania obostrzeń, które zostały wprowadzone w związku z panującą pandemią koronawirusa. Nie da się jednak ukryć, że są takie, które szczególnie dają nam w kość.

Trzeba jednak pamiętać, że ich celem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa. Właśnie dlatego warto stosować się do wszelkich zasad, nawet, jeśli ich przestrzeganie jest uciążliwe.

Wiadomość o nowym szczepie koronawirusa zaniepokoiła wszystkich. Polacy zastanawiają się nad tym, czy wirus dotarł już do Polski? O tym jak wygląda nasza sytuacja zdecydował się opowiedzieć rzecznik rządu Piotr Mueller.

Jak poinformował rzecznik rządu aktualnie w Polsce nie mamy potwierdzonej informacji o obecności nowego szczepu. Jak dodał Mueller nowy szczep jest jednak od dłuższego czasu obecny na naszym kontynencie. Być może wkrótce pojawi się w Polsce, dlatego tez konieczne są natychmiastowe działania rządu. Jak zapewnił na szczęście aktualna szczepionka, która już niedługo trafi do Polski działa również na te odmianę koronawirusa.

Polska od północy z poniedziałku na wtorek zamyka się na Wielką Brytanię. Wszyscy, którzy powrócą z wysp mogą być poddani testom.

Kolejny duchowny z koronawirusem. Kapłan nie stosował się do kwarantanny
Kolejny duchowny z koronawirusem. Kapłan nie stosował się do kwarantanny
Kolejny duchowny z koronawirusem. Kapłan nie stosował się do kwarantanny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM