Jasnowidz z Człuchowa to w ostatnim czasie jedna z najbardziej znamienitych polskich postaci - wielu wierzy w jego profetyczne wizje, inni z kolei się z nich naśmiewają. Jedno jest jednak pewne - Krzysztof Jackowski nie wróży ludzkości najlepiej. Co według jasnowidza spotka nas w przyszłym roku?

Rok 2021 wcale nie będzie łatwiejszy

Według Jackowskiego, wraz z początkiem roku 2021 złe wydarzenia wcale się nie skończą - najbliższe miesiące będą tylko kontynuacją tego, co działo się w tym roku. Jak przewiduje jasnowidz, już niebawem Polaków czeka kryzys, który zaczną odczuwać we własnych portfelach. Jak więc można temu zaradzić?

Wróżbita postanowił podzielić się wskazówką dotyczącą tego, jak najlepiej zachować się w przyszłym roku w kwestiach finansowych. Radzi on, by wszelkie oszczędności... zainwestować. Zaznacza jednak, by lokować pieniądze jedynie w rzeczy fizyczne - takie, które na pewno nie stracą na wartości. Przestrzega natomiast przed wszelkimi kryptowalutami oraz akcjami, które według niego są niezwykle niepewne i mogą doprowadzić do bankructwa.

W najbliższym czasie czarnych wizji Jackowskiego zapewne przybędzie. Czy należy im ufać?

Zobacz także: Nieprawdopodobne odkrycie w Słuszkowie pod Kaliszem. Archeolodzy znaleźli garnek pełen skarbów. Co się w nim znajdowało

Może cię zainteresować: Iza Małysz zaskoczyła internautów. Na mediach społecznościowych zawrzało. O co chodzi

Pisaliśmy również o: TVP ogłosiło listę gwiazd, które wystąpią na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. Kogo będą mogli podziwiać telewidzowie