Już niedługo Sylwester, czyli bal, na który niektórzy czekali niemalże cały rok. W tym radosnym zamieszaniu nie można jednak zapominać o… koronawirusie. Niestety w tym roku da się we znaki. Wszystko przez pandemię.

Rządzący ogłosili, jak będzie wygląd Sylwester w tym roku

Jak wynika z zapowiedzi rządzących, od 28 grudnia obowiązuje tak zwana kwarantanna narodowa, a w Sylwestra będzie obowiązywać godzina policyjna.

Oznacza to, że zakaz wyjścia z domu i przemieszczania się będzie obowiązywał od godziny 19:00 31 grudnia do godziny 6:00 1 stycznia nowego roku.

Mateusz Morawiecki / YouTube
Mateusz Morawiecki / YouTube
Mateusz Morawiecki / YouTube

Istnieją tylko cztery sytuacje wyjątkowe, kiedy owe obostrzenie można złamać - kiedy wystąpiła nagła potrzeba pojechania do szpitala/apteki, nagła potrzeba pomocy osobie starszej, która mieszka sama, obowiązki zawodowe bądź wyprowadzenie psa.

TVP ogłosiło listę gwiazd, które wystąpią na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”

Wszystko wskazuje na to, że sylwestra trzeba będzie spędzić w domach. Na szczęście TVP pomyślało o telewidzach i specjalnie dla nich organizowany jest „Sylwester Marzeń z Dwójką”.

Oczywiście impreza odbędzie się bez udziału publiczności, a sama impreza, jak poinformowały władze TVP, odbędzie się z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.

W trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale też wytchnienie i przekazać pozytywną energię

- można przeczytać na oficjalnym profilu TVP na Facebooku.

Jak podało TVP, na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” wystąpią takie gwiazdy jak: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, zespół Golec Uorkiestra, Marcin Miller z zespołem Boys, Thomas Anders z Modern Talking, Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor, zespół DEFIS, zespół Zakopower, Francesco Napoli, Helena Vondráčková, GROMEE, zespół WEEKEND oraz Milano.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO