"Plotek" postanowił poinformować czytekników o tym, co ostatnio zrobiła ze swoimi włosami Iza Małysz. Jako żona słynnego sportowca, nigdy nie pchała się przed kamery i nie zabiegała o sławę w blasku fleszy. Jednak ta konkretna zmiana fryzury sprawiła, że wzrosło zainteresowanie jej kontem na mediach społecznościowych.

Aktywność na mediach społecznościowych przynosi efekty

Gdy tylko Adam Małysz stał się sławny i rozpoznawalny, jego zona Iza natychmiast zaskarbiła sobie sympatię fanów męża-sportowca swoją skromnością i postawą. Choć zainteresowanie obojgiem było ogromne, a oni sami chętnie opowiadali o sobie, wspierając we wszystkim męża nie zabiegała o uwagę mediów i opinii publicznej. Ówczesna "małyszomania" także nie uderzyła Izie do głowy.

Jej konto na Instagramie wciąż gości nowych obserwujących, których może sobie selekcjonować, gdyż sama decyduje, czyje zaproszenie przyjmie. Mimo to, zainteresowanie publikowanymi przez nią treściami jest ogromne.

Chętnie dzieli się z fanami anegdotkami z prywatnego życia, wrzuca ciekawe dla "małyszomaniaków" zdjęcia, a także zabiera w wirtualne podróże w miejsca na świecie, które uwielbia odwiedzać z mężem.

Jej najnowsza fryzura zrobiła w internecie furorę, a nam wręcz skojarzyła się (odrobinę) z Anną Lewandowską.

Iza Małysz/źródło: Instagram
Iza Małysz/źródło: Instagram
Izabela Małysz: źródło: Instagram/izamalysz

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niesamowite sztuczki, które pomogą ułatwić życie codzienne. Są banalnie proste, a prawie nikt ich nie znał

Zerknij tutaj: Od soboty 15 sierpnia czekają nas nowe obostrzenia. Czy one też będą miały wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych

Nie przegap tego: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście