Nie ulega wątpliwości, że zarobki gwiazd są na tyle wysokie, że mogą sobie one pozwolić na zakup niezwykle luksusowych dóbr. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Sochy.

Znana aktorka lubi zaszaleć!

Małgorzata Socha spełnia się nie tylko zawodowo, jako aktorka teatralna oraz telewizyjna, ale także jako szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Nic więc dziwnego, że w swoim życiu stawia na luksusowe i wygodne rozwiązania, a także na bezpieczeństwo!

Jak informuje portal Super Express, przez ostatnie dwa lata Małgorzata Socha poruszała się po Polsce Jaguarem E-Pace, który jest niezwykle pięknym i bezpiecznym autem. Jednak teraz przyszedł czas na zmiany! Jakie auto tym razem zagościło w garażu znanej gwiazdy?

Niesamowite auto Małgosi Sochy!

Jak się okazuje, aktorka nie stroni od luksusów i swojego doczesnego Jaguara zamieniła na Mercedesa. Małgosia wybrała dokładnie model GLE, który jest rodzinnym, miejskim SUVEM. Cena takiego auta zwala z nóg!

Podstawowa wersja tego modelu znanej marki kosztuje w salonie około 320 tysięcy złotych! Widać więc, że aktorka nie oszczędza na komforcie jazdy i luksusie, a także na bezpieczeństwie swoich dzieci!

Nie jest więc trudno zauważyć, że kryzys finansowy spowodowany koronawirusem nie dotknął raczej wszystkich aktorów, skoro gwiazda może pozwolić sobie na tak wyszukany zakup w obecnym czasie.

Jak informował portal "Życie": GWIAZDA „M JAK MIŁOŚĆ” ZDRADZIŁA WYSOKOŚĆ EMERYTURY. TERESA LIPOWSKA PRZYZNAŁA, ŻE UDZIAŁ W SERIALU RATUJE JEJ DOMOWY BUDŻET! O JAKIEJ SUMIE MOWA

Przypomnij sobie: PROGRAM WOLONTARIATU PRACOWNICZEGO NIEBAWEM PONOWNIE ZOSTANIE URUCHOMIONY. STOŁECZNI URZĘDNICY BĘDĄ POMAGAĆ W WALCE Z KORONAWIRUSEM. CZYM BĘDĄ SIĘ ZAJMOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: PIELĘGNIARKA APELUJE O ROZSĄDEK W CZASIE NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. KOBIETA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK SPOTYKA SIĘ Z KIMŚ NOWYM? ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA DZIENNIKA. PAPARAZZI UCHWYCILI GWIAZDĘ NA NOCNYM SPACERZE Z MĘŻCZYZNĄ