Nieubłagalnie zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia, jednak nadal wiele osób nie wie, jak w tym roku powinno je spędzić. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pandemia koronawirusa to nienajlepszy czas na rodzinne spotkania. Jednak wiele z nas nie wyobraża sobie spędzenia świąt z dala od rodziny.

Ważny apel!

Jak informuje portal o2, ostatnio bardzo ważny apel wystosowała jedna z pielęgniarek pracujących na oddziale kardiologicznym w szpitalu w Albany, znajdującym się w stanie Nowy Jork – Molly - Elizabeth Francis.

Pielęgniarka na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie, które wykonała zaraz po tym, jak po wielu godzinach pracy zdjęła maseczkę oraz okulary ochronne. Kobieta apeluje, aby ze względu na sytuację na całym świecie w tym roku szczególnie mocno powstrzymać się od podróżowania do rodziny w czasie świąt.

Molly – Elizabeth wyznała, że sytuacja w wielu szpitalach jest po prostu dramatyczna, a ona wraz z innymi pracownikami ochrony zdrowia nieustannie pracują ponad swoje siły, aby móc zapewnić pacjentom odpowiednią opiekę.

Pielęgniarka przyznaje, że jest jej bardzo przykro

Co więcej, pielęgniarka przyznała, że ostatnio płakała w nocy. Do płaczu doprowadziła ją bowiem arogancja i lekceważenie obostrzeń. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje niesie za sobą zachorowanie na koronawirusa.

- Kilka miesięcy temu ludzie oklaskiwali pracowników służby zdrowia, a teraz widzę, jak ci samo ludzie mówią, że w Święta można spotykać się w grupach – napisała kobieta.

Pielęgniarka przyznała, że nie jest łatwo spędzić święta bez swoich bliskich. Jednak prosi ludzi o to, aby zwrócili uwagę na fakt, do czego może doprowadzić spotkanie się w dużym gronie podczas pandemii. Nikt z nas nie chce przecież oglądać swoich bliskich w szpitalu.

Jak informował portal "Życie": NOWA OKŁADKA Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ WYWOŁAŁA OGROMNE OBURZENIE W SIECI. DO SYTUACJI ODNIOSŁA SIĘ MIĘDZY INNYMI MATYLDA DAMIĘCKA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ OPUBLIKOWAŁA DOŚĆ KONTROWERSYJNY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. WIELE OSÓB POCZUŁO SIĘ ZAŻENOWANYCH TYMI SŁOWAMI