Nie ulega wątpliwości, że Anna Lewandowska jest ogromną inspiracją dla wielu kobiet. Ostatnio gwiazda pojawiła się na nowej okładce magazynu ELLE, co wywołało niemałą burzę w Internecie.

O co dokładnie chodzi?

Jak się okazuje, okładka magazynu ELLE, na której znalazło się zdjęcie Anny Lewandowskiej jest podpisana dumnie brzmiącym zdaniem „Siła kobiet!”. Wiele osób jest oburzonych taką postawą redakcji, bowiem uważają, że znana celebrytka nie jest osobą, która jako pierwsza kojarzy się im z solidarnością wśród kobiet.

Wśród kobiet, którym nie spodobała się okładka czasopisma znalazło się wiele celebrytek, między innymi Matylda Damięcka, która dość mocno skomentowała całą sprawę.

- @ellepolska siła kobiet to pielęgniarki, nauczycielki, matki, siostry, córki, i wszystkie inne "ki", które walczą (nie nie tylko na ulicach o swoje podstawowe prawa) z codziennością za "kobiece" stawki, za pobłażliwe spojrzenia, za protekcjonalny ton. To powinna być twarz waszej okładki! – tymi słowami Damięcka zwróciła się do redakcji magazynu ELLE.

Ogromne oburzenie kobiet!

Wiele kobiet poparło zdanie kobiety w tej kwestii. Wśród popierających znalazła się także Mary Komasa oraz Karolina Korwin Piotrowska. Co więcej, Matylda Damięcka poprosiła swoje obserwatorki, aby wysyłały jej zdjęcia ze strajków, na których niejednokrotnie doznają obrażeń, aby pokazać czym jest prawdziwa siła kobiet.

Głos na temat całej sprawy zabrała Marta Drożdż – redaktorka naczelna magazynu ELLE. Jak poinformowała kobieta, na okładkach magazynu od lat widnieją wizerunki różnorodnych modelek oraz celebrytek, które kierują się różnymi przekonaniami i nie boją się wyrażać swoich poglądów. Marta Drożdż zapewniła, że magazyn od zawsze stoi po stronie kobiet i nadal tak będzie!

Jak informował portal "Życie": „THE VOICE OF POLAND 11”: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, ŻE KRYSTIAN OCHMAN TO WNUK WIELKIEJ GWIAZDY MUZYKI. FINALISTA PROGRAMU TALENT OTRZYMAŁ W GENACH

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: GAZ UŻYTY W ZAKONIE W JEDNYM Z MIAST W POLSCE? NIEBYWAŁE WYDARZENIA W ZGROMADZENIU SALEZJANÓW! POLICJĘ DO ZDUMIEWAJĄCEJ SYTUACJI WEZWAŁ JEDEN Z KSIĘŻY