Jak doskonale wiemy, stosunki pomiędzy Donaldem Tuskiem, a Antonim Macierewiczem nie układają się najlepiej. Panowie pozostają bowiem w nieustannym konflikcie i często wystosowują w swoją stronę kąśliwe komentarze.

Donald Tusk nie przebiera w słowach!

Nie inaczej było i tym razem. Jak informuje portal Super Express, ostatnio Donald Tusk na swoim Twitterze postanowił w dość odważny sposób skomentować ostatnie decyzje rządu. Polityk odniósł się przede wszystkim do obostrzeń wprowadzonych przez polityków, dotyczących zakazu poruszania się 31 grudnia.

- Różnica między stanem wojennym a rządami PiS jest taka, że wtedy na Sylwestra zawieszono godzinę policyjną, a teraz ją wprowadzają. Co do kasyn, brak danych. Pasterka bez zmian – napisał Donald Tusk na swoim Twitterze.

Antoni Macierewicz odgryzł się politykowi!

Antoni Macierewicz postanowił nie być dłużny i mocno odgryzł się znanemu politykowi. Podczas ostatniej rozmowy jakiej były szef Ministerstwa Obrony Narodowej udzielił dla Polskiego Radia padły słowa mówiące o tym, że Donald Tusk żyje w przerażeniu. Dodatkowo Antoni Macierewicz zaznaczył, że jego zdaniem komentarze Donalda Tuska są po prostu żenujące.

- Słowa Donalda Tuska są związane z przerażeniem w jakim żyje, ja bym jednak nie przywiązywał do jego wypowiedzi dużej wagi, one są zwykle żenujące – zaznaczył Antoni Macierewicz podczas wywiadu dla Polskiego Radia.

A co wy sądzicie o całej sytuacji? Czy politycy postępują dobrze, kiedy tak mocno odgryzają się sobie na forum publicznym?

Jak informował portal "Życie": WYPOWIEDŹ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO PONOWNIE ZASKOCZYŁA. TYM RAZEM PREZES PARTII RZĄDZĄCEJ WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O PREMIERZE MATEUSZU MORAWIECKIM

Przypomnij sobie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU