Najnowsze informacje o polityce w kraju. Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego ponownie zaskoczyła. Tym razem prezes partii rządzącej wypowiedział się o premierze Mateuszu Morawieckim – co o nim powiedział?

Zarówno Jarosław Kaczyński, jak i Mateusz Morawiecki są postaciami, którymi media oraz Polacy niezwykle mocno się przyglądają. Powodów jest kilka – zarzucanie prowadzenia nieodpowiednich działań w walce z koronawirusem, a także wprowadzenie zmian w ustawie antyaborcyjnej.

Nie od dziś wiadomo, że prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński nie zawsze zgodnie dogaduje się z premierem, Mateuszem Morawieckim. W mediach raz po raz pojawiają się kolejne donosy o tym, że politycy nie mają podobnych poglądów na przykład w sprawach związanych z strategią wobec Unii Europejskiej.

Jarosław Kaczyński ostatnio wypowiedział się o premierze w dość jasny sposób... Co powiedział?

Te słowa zaskakują!

Prezes partii rządzącej w rozmowie z “Rzeczpospolitą” został zapytany o to, czy aktualnie sprawujący funkcję premiera, Mateusz Morawiecki będzie owy urząd pełnił do końca kadencji.

Okazuje się, że wbrew publicznej opinii Jarosław Kaczyński wypowiedział się o Morawieckim w sposób pozytywny. Zapewnił, że bardzo by chciał, aby miała miejsce dalsza ich współpraca.

źródło: YouTube
źródło: YouTube
Mateusz Morawiecki/ screen YT