Miłośnicy tej trzymającej w napięciu dyscypliny sportowej, jaką są skoki narciarskie wreszcie doczekali się swojego upragnionego momentu, na który czekają zawsze cały rok. Kultowy Turniej Czterech Skoczni trwa w najlepsze, a Polacy z czułością wspominają fenomenalne wystąpienie Adama Małysza 20 lat temu!

Chyba każdy doskonale zna postać Adama Małysza - mimo iż sportowiec już przestał być skoczkiem narciarskim i nie skacze od lat, każdy jednak zapamięta go na bardzo długo i będzie kojarzył właśnie z tą dyscypliną sportową.

Nic dziwnego, ponieważ to właśnie dzięki niemu skoki narciarskie stały się dla wielu sportem narodowym, a tysiące Polaków pokochało oglądać zmagania naszych rodaków, gdyż nie można zaprzeczyć, że Adam Małysz ma wielu godnych następców. Polska kadra nie odbiega znacząco umiejętnościami od mistrza.

Turniej Czterech Skoczni to najbardziej wyczekiwany konkurs wśród Polaków od lat!

W tym roku mija dokładnie dwadzieścia lat od głośnego i nieprawdopodobnego zwycięstwa Małysza na Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, które spopularyzowało ten konkurs w Polsce.

Właśnie teraz znajdujemy się w samym epicentrum owego konkursu, a Polacy wręcz nie mogą doczekać się kolejnej transmisji w telewizji!