Żona księcia Williama, który jest drugi po swoim ojcu w kolejce do brytyjskiego tronu od lat znajduje się w centrum zainteresowania ze względu na swoje poczynania jako księżna.

Kate Middleton udziela się charytatywnie i wypełnia swoje książęce obowiązki, a jednocześnie wychowuje trójkę swoich dzieci: Georga, Charlotte i Luisa.

Wiele osób ciekawych jaka naprawdę jest księżna Cambridge poza fleszami kamer w zaciszu domowym.

Jak ujawnia jeden z informatorów magazynu „People”, żona księcia Williama jest typową, zapracowaną mamą. Na co dzień zajmuje się wychowaniem dzieci. Co ciekawe, gdy sprawiają problemy, to właśnie ona udziela im zdecydowanej nagany.

„To zwyczajny dom rodzinny, w którym dzieci biegają i przewracają różne rzeczy. Nie odnajdziemy tam żadnego puszenia się” – mówi osoba z otoczenia księżnej.

Jej styl ubierania się także odbiega od typowych wyobrażeń. Księżna Kate w domu nosi sportową odzież lub sukienki, włosy wiąże w kucyk i stosuje minimum makijażu.

Księżna Kate z rodziną
Księżna Kate z rodziną
fot. screen YouTube / TheTalko

Również jej relacja z mężem zawsze budzi spore zainteresowanie. Jak się okazuje, księżna Kate i książę William są typowym małżeństwem, dla którego priorytetem jest rodzina i dzieci.

Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy uwielbiają tą parę bardziej niż wzbudzających kontrowersję księcia Charlesa i Camillę, którzy znowu muszą bronić się w obliczu kontrowersji popularnego serialu „The Crown”, w którym ostatnio pokazano losy młodej księżnej Diany i jej nieszczęśliwego małżeństwa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach podsumowała 2020 rok i ujawniła przewidywania na 2021. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

O tym się mówi w Polsce: Już od stycznia będzie jeszcze drożej. Ceny części produktów w 2021 roku wzrosną. Co będzie droższe i o ile

O tym się mówi na świecie: Wyciekły nowe informacje w sprawie odejścia księżnej Diany. To nieprawdopodobne, co zdradził uczestnik zdarzenia

Z życia gwiazd: Anna i Robert Lewandowscy mają ogromne serca. Wydali majątek, by wspomóc szpital. Ile pieniędzy przesłali i na jaki cel