Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najsłynniejszych polskich par. Celebrycka power couple potrafi zjednać sobie sympatię setek tysięcy osób – nie tylko wśród Polaków, ale także Niemców, którzy kochają „Lewego” i jego przemiłą rodzinę.

Trzeba przyznać, że Ania i Robert, para zawodowych sportowców, a także ich dwie małe córeczki, Klara i Laura, wydają się być idealną rodziną. Są ze sobą bardzo blisko. Wielokrotnie udowodnili także, że cechują się wielką empatią, pomagając innym.

Robert Lewandowski YouTube
Robert Lewandowski YouTube

Ania i Robert Lewandowscy przelali setki tysięcy, by pomóc innym

Teraz portal Radio Zet podaje, że zdobyli się na kolejny ogromny gest. Małżeństwo jest świadome, jak wiele potrzeba, by móc ratować innych. Szczególnie teraz, w tym trudnym czasie, wsparcie jest niezwykle ważne.

Para, której nie można zarzucić skąpstwa, postanowiła wykorzystać swoje środki, by zaoferować wsparcie. Przekazali oni pieniądze, by umożliwić zakup karetki.

Gotówka trafiła do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Przelew opiewający na 205 tys. zł z pewnością będzie im długo zapamiętany – to więcej niż 1/3 całej kwoty na karetkę. Sportowcy, w tym Robert, który zarabia najwięcej w Bundeslidze, mogli pozwolić sobie na takie wsparcie.

To nie pierwszy raz, kiedy Ania i Robert Lewandowscy dzielą się swoim majątkiem z potrzebującymi osobami czy instytucjami. Zwykle nie mówią o tym głośno, a informacje docierają do mediów raczej w formie plotek czy innych pogłosek od osób z ich otoczenia.

W Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu od wtorku służy nowa karetka, która kosztowała 530 tys. zł. Poza wpłatą od Lewandowskich pieniądze przekazała także firma Warta (100 tys. zł) oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego (80 tys. zł), a także Wojewoda Opolski Adrian Czubak (30 tys. zł) i sam szpital.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

O tym się mówi na świecie: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE

Z życia gwiazd: CO KRYJE SIĘ WE WNĘTRZACH DOMU KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? PRAWDA WYSZŁA NA JAW. NIEWIELE OSÓB CHCIAŁOBY SIĘ TAM ZNALEŹĆ. NIEPOKOJĄCE ZNALEZISKA