Królowa Elżbieta II mimo swoje wieku, jest niesamowicie sprawna! Brytyjska monarchini ma już 94 lata, a mimo tego sprawnie sprawuje władzę. Jak się jednak okazuje, w Wielkiej Brytanii coraz częściej pojawiają się doniesienia, że już niebawem królowa ustąpi z tronu.

Smutna prawda?

Jak informuje portal Pomponik, brytyjskie media już od dłuższego czasu mówią o tym, że królowa Elżbieta II planuje przekazać tron w ręce swojego syna Karola, bądź też wnuka Williama.

Nie da się ukryć, że wiek monarchini nie pozwala jej już na wykonywanie wielu czynności. Doskonale pokazał to ostatni rok, kiedy królowa musiała niezwykle mocno uważać na swoje zdrowie z powodu pandemii. Nieustannie mówi się zatem, że przyszły rok to rok ogromnych zmian na brytyjskim dworze.

Co więcej, Brytyjczycy są mocno zaniepokojeni. Jak się okazuje, brytyjski magazyn „National Enquirer” przekazał ostatnio, że prawdopodobnie królowa Elżbieta II jest bardzo poważnie chora, jednak ukrywa to przed swoimi poddanymi, a o całej sprawie mają wiedzieć tylko najbliżsi.

Królowa Elżbieta II zrezygnuje z tronu?

Jakiś czas temu królowa Elżbieta II była hospitalizowana, bowiem cierpiała na niewydolność serca. Wtedy też lekarze zaznaczyli, że jeśli monarchini nie będzie dbać o swoje zdrowie, to skończy się to dla niej tragicznie.

Wobec tak ogromnych obaw o swoje życie królowa Elżbieta II zwołała zebranie ze swoją rodziną. Przekazała wtedy swoją ostatnią wolę, co do pogrzebu, a także poprosiła księcia Williama aby pogodził się ze swoim bratem – Harrym.

Na szczęście zdrowie królowej Elżbiety II wróciło do normy. Ostatnio monarchini bardzo dużo odpoczywa i nieustannie jest otoczona opieką najlepszych lekarzy. Brytyjczycy mocno wierzą w to, że ich ukochana królowa jeszcze długo będzie sprawować władzę. Oby tak się stało!

Jak informował portal "Życie": W SYLWESTRA MOŻEMY DOSTAĆ MANDAT? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI WYJAŚNIA, JAKIE PRAWA MA POLICJA I CZEMU MAJĄ SŁUŻYĆ OBOSTRZENIA

Przypomnij sobie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Portal "Życie" pisał również: PREZYDENT WARSZAWY ZAAPELOWAŁ DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW STOLICY! RAFAŁ TRZASKOWSKI MA NADZIEJĘ, ŻE JEGO SŁOWA WEŹMIE DO SERCA WIELE OSÓB