Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zawsze szczególną uwagę zwraca na odpowiedni wystrój Białego Domu.

Również w tym roku Melania Trump z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizowała specjalne dekoracje, które zostały rozmieszczone w rezydencji. Pomagało jej w tym aż 125 wolontariuszy.

Efektem pochwaliła się oczywiście w mediach społecznościowych. Na Instagramie można zobaczyć piękne zdjęcia.

Baiły Dom udekorowany z okazji Świąt
Baiły Dom udekorowany z okazji Świąt
fot. screen YouTube / The White House

Jak się okazuje, w Białym Domu stoi aż 62 choinki oraz 106 wieńców, które bogato udekorowano. Użyto aż 3200 lampek, 17000 kokard oraz niezliczone bombki, stroiki, łańcuchy i wiele innych dekoracji.

Według wielu najpiękniejsza choinka jest w tym roku w Niebieskim Pokoju. Ponad 5-metrowy świerk przywieziony z Zachodniej Wirginii ma pokazywać splendor USA oraz perspektywę amerykańskich dzieci i młodzieży.

Choinka w Niebieskim Pokoju
Choinka w Niebieskim Pokoju
fot. screen YouTube / The White House

Najmłodsi zostali poproszeni o wykonanie dekoracji pokazujących ich miejsca zamieszkania, które znalazły się na choince. Koresponduje to również z inicjatywą Melanii Trump na rzecz dzieci.

Dekoracje na choince wykonane przez dzieci
Dekoracje na choince wykonane przez dzieci
fot. screen YouTube / The White House

Pierwsza Dama nie zapomniała też o służbie zdrowia, która walczy z pandemią koronawirusa. W Czerwonym Pokoju znalazła się choinka, na której zobaczymy można ozdoby symbolizujące lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, pracowników laboratoriów itp.

Choinka w Czerwonym Pokoju
Choinka w Czerwonym Pokoju
fot. screen YouTube / The White House

Efekty oceniono jako spektakularne.

W tym roku Melania Trump udekorowała Biały Dom na święta Bożego Narodzenia już po raz czwarty, a zarazem ostatni raz. W przyszłym roku to zadanie przypadnie już nowej Pierwszej Damie, żonie Joe Bidena, który wygrał w listopadzie wybory prezydenckie.

To też może cię zainteresować: Najnowsze doniesienia mediów o szczepionce. Preparat ma trafić na rynek już wkrótce. Kiedy ruszą szczepienia? Znane są już szczegóły program szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy zakłady kosmetyczne oraz fryzjerskie będą otwarte podczas narodowej kwarantanny? Jakie są ostatnie decyzje rządu

O tym się mówi: Spór Roberta Lewandowskiego i jego agenta nadal trwa. Cezary Kucharski ostro odpowiada na zarzuty piłkarza. W tle duże pieniądze