Jak podaje portal "Super Express", konflikt między Robertem Lewandowskim, a jego byłym już agentem Cezarym Kucharskim nadal trwa. Z informacji jakie udało się zebrać "SE" wynika, że napastnik polskiej reprezentacji wycenił dochód Kucharskiego związany z ich współpracą na 80 mln zł. Na odpowiedź Kucharskiego nie trzeba było zbyt długo czekać. Z jego ust padła wprost astronomiczna suma.

Konflikt na linii Kucharski - Lewandowski

Współpraca Roberta Lewandowskiego i Cezarego Kucharczyka zakończyła się przed kilkoma laty. Jednak dopiero w ostatnim czasie na światło dzienne wyszły zaskaujące fakty dotyczące ich współpracy. W mediach pojawiły się informacje o tym, że Kucharski szantażował piłkarza. Ujawniono nawet taśmy z rozmowami obu stron sporu.

To właśnie na wspomnianych taśmach pojawiła się kwota 20 milionów euro, której Cezary Kucharski miał zażądać za ukrycie tego, że Robert Lewandowski i jego żona są "oszustami podatkowymi". Robert Lewandowski postanowił wówczas zgłosić sprawę do prokuratury. Niedługo po tem były agent piłkarza został zatrzymany.

Cezary Kucharski i Robert Lewandowski/ YouTube @Sport NSNP
Cezary Kucharski i Robert Lewandowski/ YouTube @Sport NSNP
Cezary Kucharski i Robert Lewandowski/ YouTube @Sport NSNP

Swoje wyjaśnienia złożył w sprawie również sam piłkarz. Portalowi "Super Express" udało się dotrzeć do fragmentów zeznań, które okazują się być szokujące. Lewandowski wyjaśnił w nich, że zdecydował się rozstać z Kucharskim, po tym jak dostrzegł, że agent nie dba właściwie o jego interesy. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, choć do rozmów o ewentualnym rozstaniu doszło dwa lata później.

Cezary Kucharski/ YouTube @Futbolfejs
Cezary Kucharski/ YouTube @Futbolfejs
Cezary Kucharski/ YouTube @Futbolfejs

Robert Lewandowski wskazał, że na współpracy z nim, Cezary Kucharski zarobić miał około 15-17 mln euro. Do kwoty tej odniósł się cytowany przez "Super Express" Kucharski. Stwierdził, że zeznania złożone przez Roberta i Annę Lewandowskich są "stekiem kłamstw i pomówień". Były agent piłkarza stwierdził również, że dzięki niemu Lewandowski zarobił 200 mln euro.

Co sądzicie o sporze między Kucharskim i Lewandowskim?

To też może cię zainteresować: Czy Anna Lewandowska ukrywa ciążę przed swoimi fanami? Gwiazda zaintrygowała obserwatorów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powrót do przeszłości w segregacji śmieci. Polacy muszą przygotować się na zmiany. Ministerstwo zapowiada wejście przepisów w życie w 2021 roku

O tym się mówi: Maryla Rodowicz nie może liczyć na spokojne święta? Artystka miała nadzieję, że wszystko ułoży się nieco inaczej