Kwestia szczepień na koronawirusa budzi w większości Polaków ogromne i często bardzo skrajne emocje. Wielu z nas przekonuje, że nie ma zamiaru się szczepić, gdyż obawia się konsekwencji.

Druga połowa Polaków zapewnia jednak, że przyjmie szczepionkę tak szybko, jak to możliwe.

Kwestia ta dzieli nasze społeczeństwo. W sprawie głos postanowił zabrać właśnie Krzysztof Jackowski. Jasnowidz zdradził szczegóły swojej najnowszej wizji. Powiedział, co czeka nas w najbliższym czasie w sprawie szczepionek. Jest się czego bać?

Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski dzięki dużej trafności swoich przepowiedni urósł do roli autorytetu i jest niezwykle szanowany. Jasnowidz mieszkający w Człuchowie często jest zapraszany przez media do przedstawienia swojego stanowiska w sprawie kolejnych wydarzeń.

Teraz wypowiedział się na temat szczepień. Opowiedział o tym, co stanie się w najbliższym czasie w rozmowie z „Super Expressem”.

Krzysztof Jackowski o szczepionkach przeciw COVId-19. Potwierdził najgorsze wizje? Jasnowidz nie ma wątpliwości

Co powiedział Krzysztof Jackowski na temat szczepień? Jasnowidz jest przekonany, że już wkrótce rząd w Polsce wprowadzi obowiązek szczepień dla wszystkich obywateli naszego kraju!

Jackowski wyjaśnia, że próby wprowadzenia „bardzo dziwnych przepisów” zajdą między styczniem a marcem, w pierwszym kwartale nowego roku. Wielu z nas będzie się zastanawiało, czy nie jest to przekroczenie praw i granic wolności obywatelskiej.

„Będą próby, żebyśmy się zaszczepili obowiązkowo z powodu sytuacji, która będzie się wymykała spod kontroli” – powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z „SE”, cytowany przez serwis Pomponik.

Jasnowidz przewiduje także, że w 2021 roku czekają nas jeszcze dwie fale koronawirusa, a jedna z nich, słabsza przyjdzie już za chwilę. Czy jego słowa się potwierdzą?

Krzysztof Jackowski/Youtube @W ringu z Najmanem
Krzysztof Jackowski/Youtube @W ringu z Najmanem
Krzysztof Jackowski/Youtube @W ringu z Najmanem

Jak informował portal "Życie": LOKALNI MIESZKAŃCY NAZWALI GO „ANIOŁEM STRÓŻEM” PO TYM, JAK NIE WAHAŁ SIĘ ZARYZYKOWAĆ ŻYCIA DLA BEZPAŃSKICH PSÓW I KOTÓW. MĘŻCZYZNA MA WIELKIE SERCE

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: FANI PROGRAMU „ZŁOMOWISKO PL” Z WAŻNYM APELEM DO POLAKÓW. POJAWIŁO SIĘ BŁAGANIE O POMOC DLA INNEGO BOHATERA. MĘŻCZYZNA W TRUDNYM POŁOŻENIU

Pisaliśmy również o: RADOSNE WIEŚCI W ŻYCIU GWIAZDORA „TAŃCA Z GWIAZDAMI”! SYLWESTER WILK OGŁOSIŁ WSPANIAŁĄ NOWINĘ. FANI SPORTOWCA ZACHWYCENI. SPŁYWA MASA GRATULACJI