Po śmierci Marka sytuacja innego bohatera lubianego programu „Złomowisko PL” stała się dramatyczna. Jeszcze przed odejściem Marka Pawłowskiego, który zmarł w Sylwestra w życiu Edka doszło do prawdziwego dramatu. Fani show nie mają zamiaru odpuścić i apelują o pilną pomoc dla mężczyzny. W sieci pojawiła się zbiórka pieniędzy dla złomiarza, któremu niedawno amputowano nogę.

Okazuje się, że utrata kończyny dla mężczyzny jest potężnym dramatem. Fani programu przekonują, że są w stałym kontakcie z panem Edkiem, który jest załamany brakiem nogi.

„Koniec 2020 roku zakończył się bardzo źle, zmarł nasz przyjaciel Marek Krzykacz Pawłowski. Jego wierny kompan stracił nogę. Jestem w kontakcie z Edziem, przykro to pisać ale jest tym załamany!” – czytamy na stronie internetowej zbiórki pieniędzy dla pana Edka.

Edek z programu „Złomowisko PL” pilnie potrzebuje pomocy. Przed śmiercią Marka Pawłowskiego stracił nogę. Jest w trudnej sytuacji!

Fani programu zbierają obecnie pieniądze na protezę nogi dla pana Edka i przekonują, że wraz ze zmarłym Markiem przez lata pomagali innym osobom znajdującym się w potrzebie poprzez udział w akcjach charytatywnych.. Czas się odwdzięczyć za ich trud.

Amputacja nogi był niestety u Edka konsekwencją walki z cukrzycą. Widzowie wiedzieli o stanie Edka, szczególnie, że w jednym z odcinków nie był obecny – znajdował się w szpitalu, gdzie poddał się amputacji palca u stopy.

Obecnie zebrano już 50 tysięcy złotych, jednak chętni wciąż wpłacają pieniądze. Wiele osób przekonuje, że suma pomoże mężczyźnie również życiowo, gdyż nie wiadomo, czy będzie mógł pracować i zarabiać.

Zrzutka na rzecz Edka/screen portal Zrzutka
Zrzutka na rzecz Edka/screen portal Zrzutka
Zrzutka na rzecz Edka/screen portal Zrzutka

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE WYZNANIE BLANKI LIPIŃSKIEJ. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. GWIAZDA PODSUMOWAŁA 2020 ROK, A FANI ZWRÓCILI UWAGĘ NA JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ

Przypomnij sobie: KAROLINA PIECHOTA WCIELIŁA SIĘ W ROLĘ MARYLI RODOWICZ. STARSZA ARTYSTKA NIEPRZYCHYLNIE SKOMENTOWAŁA SWOJĄ NASTĘPCZYNIĘ. PADŁY MOCNE SŁOWA

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ CAŁKIEM NOWE PRZEPISY. POLACY BĘDĄ MOGLI OTRZYMAĆ MANDAT ZA JEDNĄ Z NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI. O CO CHODZI

Pisaliśmy również o: MARCELINA ZAWADZKA W PEŁNI SZCZĘŚCIA U BOKU NOWEGO PARTNERA. INTERNAUCI KIBICUJĄ PARZE I ŻYCZĄ IM JAK NAJLEPIEJ. KIM JEST WYBRANEK CELEBRYTKI