Najnowsze informacje z życia prywatnego Marceliny Zawadzkiej. Najświeższe opublikowane zdjęcie mówi samo za siebie! Kobieta jest w pełni szczęścia u boku nowego partnera. Internauci kibicują parze i życzą im jak najlepiej. Kim jest wybranek celebrytki?

Marcelina Zawadzka jest postacią, o której od jakiegoś czasu w mediach zrobiło się niesłychanie głośno. Niestety powodem takiego stanu rzeczy nie były odniesione sukcesy, lecz... oskarżenia sądowe.

Prezenterka telewizyjna otrzymała zarzut dokonania aż trzech czynów, które podlegają karze i wykraczają poza prawo i związane są z niejaką karuzelą vatowską. Kobieta – wedle oskarżeń - miała należeć do zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła aż 58 milionów złotych.

Prezenterka nie przyznała się do zarzucanych oskarżeń, lecz po tak dużym zamieszaniu jej życie prywatne powoli zaczyna wychodzić na prostą. Ostatnio pojawiły się fotki z nowym partnerem!

Kim jest wybranek serca Marceliny Zawadzkiej?

Marcelina Zawadzka Sylwestra spędziła w polskich górach wraz z przyjaciółmi oraz nowym partnerem, Tomaszem Włodarczykiem - biznesmenem z Włocławka. Internauci zgodnie przyznają, że para wygląda razem zjawiskowo!

Marcelina Zawadzka/ instagram: marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka/ instagram: marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka/ instagram: marcelina_zawadzka