Całkiem nowe informacje dotyczące Blanki Lipińskiej. Celebrytka postanowiła podsumować miniony rok i wspomnieć wszystkie dobre i złe momenty, jakie ją spotkały. Fani zwrócili uwagę na jeden, mały szczegół... Nikt nie spodziewał się tego, co znajdą w treści wpisu! To zaskoczyło wszystkich!

Niemalże każdy wkroczył w nowy rok z pewnymi postanowieniami, a także refleksjami dotyczącymi roku minionego. Mimo że dla zdecydowanej większości osób rok 2020 nie przyniósł zbyt wiele dobrego, tak dla niektórych osób wręcz przeciwnie.

Pisaliśmy już o Edycie Górniak, która na swoim Instagramie zrobiła obszerne podsumowanie – do grona tych osób należy także Blanka Lipińska. Internauci zwrócili uwagę na jeden, mały element wpisu...

Blanka Lipińska wspomina o Baronie?

W roku 2020 jedną z najbardziej medialnych par zdecydowanie była Blanka Lipińska z Baronem, artystą z grupy Afromental. Mimo że para rozeszła się jakiś czas temu, Blanka Lipińska najwyraźniej bardzo dobrze wspomina owy związek, ponieważ fani od razu dopatrzyli się słów dotyczących Barona w napisanym przez kobietę podsumowaniu roku.

- Odpoczęłam jak nigdy. Mój film odniósł międzynarodowy sukcesu. Moje książki zostały przetłumaczone na dziesiątki języków i wydane na całym Świecie - zaczęła na początku swojego wpisu Blanka Lipińska. Poznałam i pokochałam mężczyznę, który zmienił mnie i moje życie na zawsze – pisze Blanka Lipińska.