53-letni Keith Walker, który jest bezdomny, udał się do W-Underdogs po południu 18 grudnia, aby zabrać swojego pitbulla, Bravo, na spacer, kiedy zobaczył pożar. Walker - który zostawia swojego psa w schronisku na noc – wpadł do płonącego budynku, aby uratować sześć psów i 10 kotów uwięzionych w środku!

Dyrektor schroniska, Gracie Hamlin powiedziała, że strażacy wezwali strażników dla zwierząt, ale Keith był już w budynku i wyciągał koty i psy, dopóki wszyscy nie byli bezpieczni.

Walker powiedział, że „był niesamowicie zdenerwowany” swoim bohaterskim aktem.
„Nie zamierzam kłamać” - powiedział redakcji CNN. „Naprawdę bałam się wejść tam do tego dymu. Ale to Bóg sprowadził mnie tam, abym ocalił te zwierzęta”

Dodał, że: „Jeśli kochasz psa, możesz kochać każdego na świecie. Mój pies jest moim najlepszym przyjacielem i bez niego nie byłoby mnie tutaj, więc wiedziałem, że muszę ratować wszystkie psy ze schroniska”.

Hamlin nazwała Walkera „aniołem stróżem”.

Bezdomny z Atlanty zaryzykował życie, aby uratować wszystkie psy i koty w lokalnym schronisku dla zwierząt, gdy doszło do pożaru!

W poście na Facebooku, weteranka amerykańskiej armii, Gracie Hamlin powiedziała, że odbierała darowizny dla schroniska, kiedy otrzymała telefon z informacją, że budynek, który jest również jej domem, zapalił się.

Straż pożarna była w stanie powstrzymać pożar, zanim zniszczył cały budynek, ale mimo ich szybkiej pracy dom jest dziś „niezdatny do zamieszkania”.

Na szczęście schronisko W-Underdogs dzielił zaledwie tydzień od przeniesienia do nowego obiektu, więc zwierzęta miały gdzie się podziać.

Straż pożarna ustaliła, że pożar, który wybuchł w jej kuchni, wystąpił na skutek zwarcia elektryczności.

Kiedy rozeszły się wieści o działaniach bezdomnego, ludzie zapytali, jak mogą pomóc Walkerowi i zorganizować zbiórkę funduszy w jego imieniu. W tej chwili udało się uzbierać na jego rzecz aż 16 tysięcy dolarów.

W poście na Facebooku W-Underdogs zauważył, że „Pan Walker jest naszym bohaterem i dowodem na to, że ciężka praca, którą wykonujemy w społeczności, jest nagradzana na wiele różnych sposobów ”.

Hamlin dodała: „Jesteśmy w kontakcie z Keithem i pracujemy nad oceną jego potrzeb i pragnień. Obecnie nie przyjmuje ofert pomocy, ale nadal będziemy z nim kontaktować i dzielić się tym, na ile pozwoli ”.

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE WYZNANIE BLANKI LIPIŃSKIEJ. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. GWIAZDA PODSUMOWAŁA 2020 ROK, A FANI ZWRÓCILI UWAGĘ NA JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ

Przypomnij sobie: KAROLINA PIECHOTA WCIELIŁA SIĘ W ROLĘ MARYLI RODOWICZ. STARSZA ARTYSTKA NIEPRZYCHYLNIE SKOMENTOWAŁA SWOJĄ NASTĘPCZYNIĘ. PADŁY MOCNE SŁOWA

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ CAŁKIEM NOWE PRZEPISY. POLACY BĘDĄ MOGLI OTRZYMAĆ MANDAT ZA JEDNĄ Z NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI. O CO CHODZI

Pisaliśmy również o: MARCELINA ZAWADZKA W PEŁNI SZCZĘŚCIA U BOKU NOWEGO PARTNERA. INTERNAUCI KIBICUJĄ PARZE I ŻYCZĄ IM JAK NAJLEPIEJ. KIM JEST WYBRANEK CELEBRYTKI