Ostatnie tygodnie dla Sylwestra Wilka nie należy do najłatwiejszych. Niepełnosprawnego sportowca mieliśmy okazję oglądać niedawno na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, jednak jego udział został niespodziewanie przerwany przez kontuzję, która na jakiś czas wyeliminowała go z show.

Później powrócił jednak na kilka odcinków. Choć tanecznego show nie wygrał to swoim talentem i determinacją ujął widzów programu Polsatu.

Sylwester Wilk znany jest również z występów w programie „Ninja Warrior Polska”. Okazuje się, że gwiazdor wszedł w 2021 rok z fajerwerkami. Właśnie pochwalił się radosną nowi9ną w mediach społecznościowych. Fani niemal oszaleli, widząc jego najnowsze zdjęcia na Instagramie. Gratulacjom i życzeniom szczęścia nie ma końca.

Sylwester Wilk Podjął kluczową decyzję w swoim życiu. Pochwali się krokiem, który podjął na Instagramie

Co się stało? Sylwester Wilk postanowił oświadczyć się ukochanej i został przyjęty! Radosnymi wiadomościami pochwalił się światu w Internecie, uzupełniając wpis o piękne zdjęcia z ukochaną!

„My jeszcze dochodzimy do siebie, ale nie chcemy dłużej trzymać tego w tajemnicy. W Nowy Rok, kilka sekund po północy powiedziała TAK! I zgodziła się zostać moją żoną. To będzie dobry rok!” – napisał Sylwester Wilk na Instagramie, którego słowa przytacza serwis Pomponik.

Co ciekawe, para poznała się w trakcie trwania narodowej kwarantanny i od tego jest nierozłączna. To wielkie uczucie, bo sportowiec nie wahał się poprosić kochaną Julię o rękę. Dziewczyna powiedziała mu „TAK”.

Nie pozostaje nic innego, jak przyłączyć się do licznych gratulacji fanów Sylwestra Wilka!

Sylwester Wilk/Instagram @sylwesterwilkofficial
Sylwester Wilk/Instagram @sylwesterwilkofficial
Sylwester Wilk/Instagram @sylwesterwilkofficial

Jak informował portal "Życie": BYŁ JEDNYM Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH PREZENTERÓW TELEWIZYJNYCH. NAGLE SŁUCH PO NIM ZAGINĄŁ. NIKT NIE WIE, ŻE OSTATNIE LATA ŻYCIA SPĘDZIŁ JAKO BEZDOMNY

Przypomnij sobie: SKRYWANE PRZEZ LATA FAKTY O TADEUSZU BROSIU WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, ŻE JEGO OSTATNIE LATA WYGLĄDAŁY TAK ZATRWAŻAJĄCO

Portal "Życie" pisał również: KATARZYNA CICHOPEK WRAZ Z RODZINĄ SPĘDZIŁA SYLWESTRA W POLSKICH GÓRACH. OPUBLIKOWANE FOTKI ROBIĄ PRAWDZIWY SZAŁ, FANI SĄ WRĘCZ ZACHWYCENI

Pisaliśmy również o: OGROMNE NIEPOROZUMIENIE MIĘDZY WILLIAMEM ORAZ HARRYM. BRYTYJCZYCY SĄ MOCNO ZASKOCZENI ICH POSTAWĄ. KŁÓTNIE MIĘDZY BRAĆMI TRWAJĄ OD MIESIĘCY