Najnowsze informacje o Katarzynie Cichopek. Artystka opublikowała ostatnio fotografię, na której pokazała, w jaki sposób spędziła Sylwestra wraz z rodziną. Wybrali... polskie góry! Opublikowane zdjęcia robią prawdziwy szał, fani są wręcz zachwyceni tymi widokami!

Chyba każdy doskonale zna jedną z najpopularniejszych aktorek polskich, Katarzynę Cichopek, która rozpoznawalność oraz ogromną popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowym serialu „M jak Miłość”.

Mimo, że artystka wielokrotnie brała udział także w innych produkcjach, rola z wyżej wymienionego serialu jest z nią najbardziej kojarzona na przestrzeni wielu lat.

Kasia Cichopek do pewnego momentu nie dzieliła się swoim życiem prywatnym w sieci. Od kilku miesięcy zaś ta sytuacja mocno się zmieniła, ponieważ gwiazda chętnie pokazuje, jak spędza czas z najbliższymi.

W wakacje, w związku z obostrzeniami rodzina jako cel wakacji wybrała wiele miejsc w Polsce. Okazuje się, że Sylwestra także postanowili spędzić w rodzimym kraju.

Powitali Nowy Rok w górach!

Katarzyna Cichopek wraz z mężem, Marcinem Hakielem oraz dwójką dzieci spędzili sielskie zakończenie roku! Wybrali polskie góry, a widoki z zamieszczonych fotek wręcz zachwycają!